Doom Eternal Yeni Fragmandan Bir Kesit Gösterdi!

Doom Eternal yakında yeni bir fragman alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Id Software tarafından geliştirilen ve 2020’nin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olacak olan Doom Eternal yeni fragmanından kısacık bir kesitini Twitter adresinden oyuncular ile paylaştı. Yeni fragman yakında gelecek gibi görünüyor.

Bethesda’nın büyük umutlar ile duyurduğu yeni Doom oyunu Doom Eternal 20 Mart 2020’de piyasaya sürülecek. Tek oyunculu ve çok oyunculu bir şekilde oynanacak olan yapımda birbirinden farklı silah modellerinin yanı sıra devasa büyüklüklere sahip yaratıklar ve canavarlar da yer alacak. Dünyanın iblisler tarafından işgal edildiği bir atmosfere gideceğimiz yapım içerisinde ortalığı birbirine katacak, iblisleri geldikleri yerlere yeniden göndermeye çalışacağız.

Hem konsol hem de bilgisayar platformunda merakla beklenen yapım bugün yeni bir kesit ile gündeme geldi. GamingBolt’un haberi ile öğrendiğimiz gelişmede Bethesda resmi Twitter hesabı üzerinden oyunun yeni fragmanına ait kısa bir kesit sunmuş. Birkaç saniyelik görünen yeni görüntüler de karakter ve mavi bir ışınlanma alanı görülüyor.

Oyuncuları meraklandıran kısacık bu kesit yeni bir fragmanın habercisi olarak yorumlanıyor. Yani Bethesda yakında yeni bir fragmanı oyuncuların beğenisine sunabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol