Doom Eternal İçin Çıkan Yeni Bir Mod, Rocket Jumping Özelliği Ekliyor

Doom Eternal için yeni bir mod yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Mod yapımcısı ‘Negate The Stars‘ Doom Eternal hayranlarını memnun edecek yeni bir mod yayınladı. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu mod Doom Eternal’a Rocket Jumping özelliği getiriyor.

Eğer bilmiyorsanız Rocket Jumping sizi ekstra olarak daha fazla yükseğe çıkmanızı sağlayan bir atlama özelliğidir. Normal’de 1 metre zıplayabiliyorken Rocket Jumping özelliği ile birlikte 10 metreye kadar zıplayabilmenizi sağlar. Bu tekniğin amacı, standart karakter hareketinin başaramayacağı yüksekliklere ve mesafelere ulaşmaktır.

Bu Rocket Jumping modu üç farklı şekilde oyuna geliyor. Birincisi varsayılan tam hasarı, ikincisi roketlerin verdiği hasarı yarıya indirir. Üçüncü versiyonda herhangi bir hasar yoktur ve Rocket Jumping’i kullanmaya alışkın olmayanlar için gereklidir.

Mod ayrıca “world damage” hasarını sıfıra indirir. Mod yapımcısına göre Doom Eternal, sizi sınırların dışına çıkarabilecek birçok görünmez duvarla birlikte geliyor ve bu nedenle Rocket Jumping’i her yerde kullanmanıza izin veriyor.

Rocket Jumping modunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca modları’da nasıl etkinleştirebilmenizi öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak açılan discord sunucusuna giderek FAQ bölümünde ki videoyu izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol