Doom Eternal Hafta Sonu Satışları İle Franchise Rekoru Kırdı

Doom Eternal deli gibi satıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çeşitli nedenlerden dolayı ertelenen ve 20 Mart itibari ile oyuncuların beğenisine sunulan Doom Eternal şu sıralar deli gibi satmaya devam ediyor. Yapım hafta sonu satışları ile franchise rekoru kırdı.

Steam üzerinde 199.00 TL olan ve yayınlanmasından kısa bir süre sonra 105.000 eş zamanlı oyuncu tarafından oynanan Doom Eternal deli gibi satmaya devam ediyor. Yapım aksiyon ve fps oyunu olarak oynanmaya devam edilirken yapım beklendiği gibi yüksek bir kitle tarafından oynanmaya başlandı.

Gematsu’nun yapmış olduğu habere göre Bethesda’nın 2020 model oyunu olan Doom Eternal yayınlandıktan sonraki hafta sonu satışları ile franchise rekoru kırmış. Detaylara göre yapım yayınlandığı hafta Steam üzerinde en çok satan oyun olmayı başarmış. Steam’deki satışları ile 100.000 eş zamanlı oyuncu sayısını geride bıraktığı ifade edilen yapım lansman gününde de oldukça yüksek bir gelir elde etmeyi başarmış.

Şuanda konsol ve bilgisayar platformlarında oynandığı belirtilen yapım ilerleyen aylarda Nintendo Switch platformu için de lansmana çıkacakmış.

Başarılı oyun satışlarını artırmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol