Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Don’t Starve Together Yayıncısı Yeni Oyununu Duyurdu

Don't Starve Together yayıncısı Klei Entertainment ve Sparkypants'tan, sihirli dünya oyunu olan Mind Over Magic geliyor. oyun, şu anda erken erişim aşamasında.

Klei Entertainment‘tan Mind Over Magic isimli yeni bir oyun geliyor. Frostpunk benzeri oyunu piyasaya sürecek yayıncı Klei, klasik hayatta kalma zanaat oyunu Don’t Starve Together’ın arkasındaki ekip. Sparkypants ve Klei, çarpıcı bir simülasyon oyunu olan yeni oyunları Mind Over Magic’i sunmak için güçlerini birleştirdi. Mind Over Magic şu anda erken erişimde ancak Don’t Starve Together ve Frostpunk gibi koloni yönetimi oyunları az çok ne göreceğimizi anlatıyor.

Klei’nin en son simülasyon oyunu ve Sparkypants’ın ilk oyunu, cadı havası ile daha zor hayatta kalma mekaniklerinin büyüleyici bir karışımı gibi olacak. Yeni oyun Harry Potter ya da Little Witch Academia hayranlarına hitap edebilecek gibi görünüyor. Mind Over Magic’te bir sihir okulunu yönetmekle görevlendiriliyorsunuz, bu da mezunları hem memnun hem de daha da önemlisi hayatta tutmanız gerektiği anlamına geliyor.

Don’t Starve Together Benzeri Oyun Geliyor

Don't Starve Together

Akademisyenleriniz iksir hazırlayacak, egzotik bitkiler yetiştirecek, kayıp sırlar üzerinde çalışacak ve sürekli artan ölüm olaylarını araştıracak. Don’t Starve’daki mağaralara benzer şekilde, Underschool olarak bilinen ve üstesinden gelinmesi gereken ölümcül bir yeraltı da oyunda yer alacak. Mind Over Magic, şu anda Steam’de $11.24 ve bu fiyat yüzde 10 indirimli hali. Geliştirici güncellemelerini takip etmek için oyunu istek listesine ekleyebilirsiniz.

İncelemeler şu anda harika görünüyor ve şu ana kadar Valve’ın platformuna ilişkin son derece olumlu geri bildirimler var. Bazı oyuncular yeni oyunu saçma derecede çekici bulduğunu söylüyor. Geliştirici, ekibin “2024 boyunca oyunu büyütmeye ve güncellemeye devam etmeyi” planladığını belirterek, “Mind Over Magic için hâlâ depomuzda çok şey var.” diye açıklama yaptı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.