Don’t Starve: Hamlet Erken Erişimden Çıktı!

Don't Starve: Hamlet Steam'de bilgisayar oyuncularına sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

8 Kasım 2018’de PC platformu için Steam’de lansmana çıkan Don’t Starve: Hamlet yaklaşık 1 yıldır erken erişim oyunu olarak oynanıyordu. Erken erişim sürecinde oyuncuların beğenisini kazanan yapım, dün gece 1.0 sürüme geçiş yaptı.

blank

Klei Entertainment tarafından geliştirilen ve bilgisayar platformuna özgü bir oyun olarak geçtiğimiz yıl yayınlanan Don’t Starve: Hamlet 14 Mayıs yani dün gece itibari ile erken erişimden çıktı. Tek oyunculu yapısı ile bilgisayar platformu oyuncularının beğenisini kazanmayı başaran yapım, Steam’de ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirildi. Hayatta kalma temasına sahip olarak karşımıza çıkan yapım rengarenk içerikleri ile her kesimden oyuncuya hitap etmeyi başardı.

Bünyesinde sadece İngilizce dil desteğine yer veren yapımda oyuncular tropik bir ormanda yer alan Pigmen kasabasın keşfediyor kayıp dünyada hazineleri bulmak için ter dökeceğiz. Yeni toprakları keşfedeceğimiz yapımda vahşi yaşamıda yakından tanıma fırsatı elde edecek, mevsimlerin geçişlerine tanıklık edeceğiz. Oyuncular oyun içerisinde karşılaştıkları sorunları çözebilmek için kendilerince çözümler arayacak, yeni malzemeler oluşturarak bu sorunları aşmaya çalışacaklar.

İlerlemeye dayalı bir oynanışın yer aldığı Don’t Starve: Hamlet Steam’de 13.50 TL olarak satışlarına devam ediyor. Ana oyunun fiyat etiketi ise 18.50 TL olarak yer alıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 1+ GB RAM RAM
  • Grafikler: Radeon HD5450 veya daha iyisi; 256 MB veya daha yüksek
  • DirectX®: 9.0c
  • Sabit Sürücü: 500 MB HD alan
  • Ses: % 100 DirectX9.0c uyumlu ses kartı ve sürücüler

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol