Doctor Who: The Edge Of Time 12 Kasım’da Lansmana Çıkacak!

Doctor Who: The Edge Of Time'ın lansman tairih 12 Kasım olarak belirlendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar ve konsol platformlarında oyuncuların beğenisine sunulacak olan Doctor Who: The Edge Of Time macera ve korku oyunu olarak lansmana çıkacak. Aylardır ne zaman çıkış yapacağı bilinmeyen yapımın çıkış tarihi belli oldu.

blank

Hikâye tabanlı bir oynanışa sahip olan Doctor Who: The Edge Of Time tek oyunculu bir mod eşliğinde oyuncuların karşısına çıkacak. Türkçe dil desteğinin yer almadığı oyunda 12 farklı dil seçeneği bulunuyor. Yeni ve bir o kadar da gizemli bir dünyaya giriş yapacağımız oyunda evreni yok etme tehditi ile karşı karşıya kalan bir düşman ile tanışacağız.

Bizden başka kimsenin durduramayacağı bir düşman ile mücadele edeceğimiz yapım içerisinde akılları zorlayan bulmacalar çözecek, unutulmaz yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirebilmek için mücadele edeceğiz.

Doktoru bulma görevinde çeşitli tehlikeler ile mücadele edeceğimiz yapım içerisinde yeni ufuklara açılacak, evreni yok etmek isteyen büyük bir gücü yenmeye çalışacağız. Daha önce hiç görülmemiş canavarlar ile mücadele edeceğimiz yapım içerisinde hayatta kalmak hiç kolay olmayacak.

Doctor Who: The Edge Of Time 12 Kasım’da oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol