Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’tan Yeni Video

Doctor Strange in the Multiverse of Madness‘ın galasına iki haftadan biraz daha az bir süre kala Marvel Studios, Multiverse hakkında ipuçları aramak için yeni videolar gözleyen hayranların merakını bir kez daha tetikledi. Merakla beklenen devam filminin en son tanıtım videosu, Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) ve Wanda Maximoff’un (Elizabeth Olsen) oluşturduğu ittifaka odaklandı.

Yeni tanıtım videosu, Stephen’ın Multiverse’ün ne kadar tehlikeli olduğunun altını çizmesiyle açıldığını görüyoruz. Ne yazık ki, bu Master of Mystic Arts‘ın birden fazla boyutla uğraşmasını asla engellemedi, bu da Marvel Sinematik Evreninde zaman-mekan çökmesine yol açacak. Bu yüzden Stephen, WandaVision olaylarından sonra Scarlet Witch takma adıyla tanınan Wanda’nın yardımına başvurmaya karar veridi.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın Yeni Tanıtım Videosunda Neler Görüyoruz?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs 2022‘de vizyona girecek.

Videoda, Multiverse‘de işlerin nasıl çılgına dönebileceğini göstermek için çok sayıda ilginç görüntü sergileniyor ancak birkaç kare, devam filminin bazı sırlarını yakalayabiliyoruz. Örneğin, Stephen’ın parlak bir mistik kitaba dehşete düştüğünü görüyoruz. WandaVision, güçlü bir edebiyat eseri olan Darkhold’u tanıttığından beri Doctor Strange in the Multiverse of Madness, büyük ihtimalle evrene yeni büyülü eserler ekleyecek.

Ayrıca yeni tanıtım videosunda, Wanda’nın ayna boyutu gibi görünen bir şeye hapsolduğu bir sahne de görüyoruz. Bu, dünyayı büyücülerden kurtarmaya kararlı olan Karl Mordo’nun (Chiwetel Ejiofor) saldırısına uğradığı anlamına gelebilir. Ayrıca önceki fragmanlar ve posterler, Scarlet Witch’in Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta bir kötü adam olabileceğini öne sürdüğü için, Stephen ve Wanda arasındaki olası çatışmaya da bir selam olabilir. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.