Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Süresi Belli Oldu

Yeni çıkacak olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs 2022'de vizyona girecek.

Daha önce yayılan söylentilere rağmen yakında çıkacak olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness tipik bir Marvel Sinematik Evren filmi olacak gibi görünüyor.

Film ve bilet satış sitesi Fandango’da yayınlanan film süresine göre, Doctor Strange devam filmi iki saat altı dakika olacak. Bu 126 dakikalık uzunluk, 2008’deki ilk Iron Man filminin süresi ile aynı. Ayrıca Iron Man 2, 2 saat 4 dakika, Captain America: The First Avenger 2 saat 4 dakika, Guardians of the Galaksi 2 saat 2 dakika ve Kaptan Marvel 2 saat 4 dakika sürmüştü.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Süresi Hayranlar Tarafından Küçümsendi

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Bugüne kadarki en uzun Marvel filmi, üç saat bir dakika süren Avengers: Endgame. Marvel’ın en kısa filmi ise 1 saat 52 dakika ile 2008 yapımı The Incredible Hulk. Doctor Strange in the Multiverse of Madness, sinemalara girerken birkaç küçük olay yaşadı. 2020’nin başlarında orijinal Toby Maguire Spider-Man üçlemesini yöneten Sam Raimi’nin projeye liderlik etmesiyle, yönetmen Scott Derrickson Marvel ile yollarını ayırdı.

The Hollywood Reporter’ın bir raporuna göre, Multiverse of Madness altı hafta süren yeniden çekimler yaptı. Bazı kaynaklar, geçmiş Marvel filmlerinin daha fazlasını gördüğünü söyleyerek yeniden çekimlerin kapsamını küçümsedi. Diğerleri, tüm filmlerin bu zaman diliminde çekilebileceğini söyledi. Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs 2022‘de vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.