Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Doctor Strange 2 Neden Yeniden Çekilecek Açıklandı

Hayranların meraklarını gidermek için Benedict Cumberbatch, yönetmen Sam Raimi'nin üstlendiği Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ın şu anda neden yeniden çekimlerden geçtiğini açıkladı.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness yeniden çekimler yapılacak ve Benedict Cumberbatch nedenini açıkladı. Vizyon tarihi yaklaşan Sam Raimi tarafından yönetilen filmin ana prodüksiyonu uzun bir sürede tamamlandı. 

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bazı gecikmelere ve zorluklara rağmen üretim devam etti. Ancak şimdi, oyuncular ve ekip, bazı hayranların endişe kaynağı olarak gördüğü Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın yeniden çekimleri için sete geri döndü.

Film, Infinity Saga’daki olayların ardından yeni bir macerayla geri dönecek. Başlangıçta orijinal Doctor Strange yönetmeni Scott Derrickson tarafından yönetilmek üzere ayarlanmış, yaratıcı farklılıklar onun projeden ayrılmasına neden oldu. Marvel Studios daha sonra işi devralması için Raimi’yi getirdi. 

Doctor Strange 2 Tekrardan Çekilecek!

Film için bazı detaylar hala yetersiz ancak seride olup bitenler ile başlığın kendisi arasında, çoklu evren kavramına derinlemesine bir dalış olacak. Gişe rekorları kıran filmde Doctor Strange’in Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) ile birlikte çalıştığını da göreceğiz. 

Etkileyici bir şekilde, devam filmi herhangi bir büyük sızıntı olmadan sessizce devam edebildi. Resmi güncellemelerin eksikliği göz önüne alındığında, filmin başının belada olduğunu düşünen birçok hayranınıda endişelendiriyor.

Doctor Strange

Ancak Benedict Cumberbatch’e göre durum böyle değil. Empire Magazine ile yaptığı yeni bir röportajda ( Doctor Strange 2 Updates aracılığıyla), oyuncu neden sete tam olarak geri döndüklerini ve film için yeniden çekimler yaptıklarını açıkladı. Görünüşe göre, üzerinde çalıştıkları iki özel sahne var ve bunların çoğu lojistik sorunlardan kaynaklanıyor. Cumberbatch şu açıklamalarda bulundu;

“Yeniden çekimlerin ortasındayız ve filmin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için bir program çalışması yapmak için inanılmaz derecede sıkı çalışıyoruz. Daha iyi yapmak istediğimiz kısımlar ama aynı zamanda o gün yapılması imkansız olan kısımlar da. lojistik, COVID vb. durumlar nedeniyle bitirmekte çok geciktik.

Filmin için çekim koşulları göz önüne alındığında, yeniden çekimler yapmaları daha mantıklı. Cumberbatch’in belirttiği gibi, ek çalışmalarla çözmeye çalıştıkları sorunların çoğu lojistik sorunlardan kaynaklanıyordu. Önemli bir sahneyi geliştirmeye çalıştıklarını söylediği kısımdan daha çok, bir günde yapamadıkları için belirli bir kısmı yapamadıkları konusundaki açıklaması daha ilginç.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.