Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DNF Evreninde Geçen The First Berserker: Khazan Duyuruldu

Nexon ve Neople, DNF evreninde geçen bir aksiyon RPG oyunu olan The First Berserker: Khazan'ı duyurdu ve muhteşem bir fragman yayımladı.

Neople tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunu olan The First Berserker: Khazan, muhteşem bir oynanış fragmanı ile tanıtıldı. Oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak ancak şimdilik oyunun çıkış tarihini bilmiyoruz. Oyunun sistem gereksinimleri de belli değil ancak Steam sayfası şimdiden açıldı.

The First Berserker: Khazan bizi DNF evrenine doğru bir yolculuğa çıkaracak. Pelos İmparatorluğu’nun bir generali olan, haksız yere ihanetle suçlanan ve ardından acımasız işkenceyle sürgüne mahkum edilen Khazan rolünü oynayacağız. Onun başına gelen kaderin sorumlularından intikam almayı başarmak bizim ise görevimiz olacak.

The First Berserker: Khazan Neler Sunacak?

DNF Evreninde Geçen The First Berserker: Khazan Duyuruldu

İmparatorluk güçlerinin Khazan‘ı öldürmeye yönelik amansız takibinden ve komplolarından sağ çıkın ve karşılaştığınız zorlu ortamların üstesinden gelmemiz gerekecek. Arad’ın tarihinde ömür boyu bir kez görülen bir kahramandık ancak artık bizi karalayan düşmanlarımızı kılıçtan geçirmemiz gerekecek. Yolculuğumuzun tek amacı ise şerefimizi ve itibarımızı geri kazanmak olacak.

Şimdilik oyun hakkındaki bilgimiz bu kadarla sınırlı olsa da, Steam sayfasına göre, oyunda çeşitli ekipmanlarımızı ve becerilerimizi kişiselleştirebileceğiz. Yalnızca karakter yeteneklerini geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda farklı silah ve zırh türlerini oyun tarzımıza uyacak şekilde birleştirebileceğiz. Son olarak, oyunun manga çizgi romanı tarzındaki grafiklerine bayıldığımı belirterek sizi fragman ile baş başa bırakayım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.