Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dizinin Etkisiyle Fallout Shelter’dan Dudak Uçuklatan Kazanç

Amazon işbirliği kapsamında sunulan Fallout dizisinin etkisiyle oynaması ücretsiz mobil oyun Fallout Shelter'ın günlük kazancı ağızları açık bırakıyor.

Bethesda Game Studios ve Amazon işbirliği kapsamında hayranlara sunulan Fallout dizisi bildiğiniz üzere 11 Nisan tarihinde yayımlandı. İlk sezonun tüm bölümleri şu anda mevcut olan televizyon dizisine Amazon Prime Video aboneleri erişebiliyor. Dizinin etkisiyle beraber serinin oyunları bir hayli ön plana çıkıyor ve oyuncular bu projelere akın etmeye devam ediyor.

Bethesda tarafından oyunculara sunulan oynaması ücretsiz mobil oyun Fallout Shelter kazancına kazanç eklemeye devam ediyor. Yayınlanan dizinin etkisiyle beraber popülerliğinde bir hayli artışın söz konusu olduğunu aktarabiliyoruz. Patlama yaşamadan önce mobil oyun günde yaklaşık 20.000 dolarlık bir gelir elde ediyordu ve şu anda bu kazancın %232’lik bir artışa sahne olduğunu aktarabiliyoruz. Yaşanan gelişmelerle daha fazla oyuncunun ekosisteme dahil olması bekleniyor.

Fallout Shelter Günlük Kazancını İkiye Katladı

Açıklanan detaylarla beraber Fallout Shelter, büyüleyici ve eğlenceli mini oyunlarla beraber hayranları memnun ediyor. 20 bin dolarlık gelirin yanı sıra dizinin etkisiyle beraber bu kazanç günlük 80 bin dolara kadar ulaşıyor. Oyuncuların belirttiğine göre mobil oyun, şimdiye kadar yapılmış en iyi seri oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor ve neredeyse 10 yılı aşkın aktif bir şekilde piyasadaki yerini ve gücünü koruyor.

fallout shelter

Oynaması ücretsiz olduğundan dolayı Fallout Shelter’a 10 milyonlarca kullanıcı kayıt oluyor ve gün geçtikçe bu sayının daha fazla arttığını söyleyebiliyoruz. Amazon’un televizyon dizisi ile birlikte patlama yaşayan yapım, 2018 yılında konsollara taşındı ve şu anda serinin temelini oluşturuyor. Geliştirici ekip son olarak yakın zamanda oyuna daha fazla güncelleme geleceğini aktarıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.