Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

225 TL Değerindeki Divine Knockout Steam’de Ücretsiz! (Kalıcı Olarak)

Divine Knockout Steam'de kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu bu süre zarfında alırsanız, sonsuza kadar kütüphanenizde kalacak.

Divine Knockout Steam‘de ücretsiz olarak yayınlandı ancak oyun 14 Aralık TSİ 21.00’dan sonra 225 TL’den satışa sunulacak ve ücretsiz olmayacak. Bu yüzden elinizi çabuk tutun ve oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Oyunu talep ettiğinizde, sonsuza kadar sizin olacak! Buradan oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Steam, herhangi bir anda çevrimiçi olarak en fazla eşzamanlı oyuncu sayısı konusunda genellikle kendi rekorunu kıran devasa bir platform. Kısa bir süre önce Steam, 27 Kasım’da etkileyici bir şekilde 31.906.400 milyon anlık kullanıcıya ulaşarak kendi rekorunu tazeledi. Bugün ise Valve, milyonlarca kullanıcısına ücretsiz bir oyun deneyimleme fırsatı sunuyor.

Divine Knockout (DKO) Steam’de Ücretsiz

Divine Knockout DKO Steamde Ucretsiz

Divine Knockout, 14 Aralık TSİ 21.00’a kadar Steam’den ücretsiz olarak talep edilebilecek. Oyunu bir kez talep ettikten sonra sonsuza kadar sizin olacak ancak bunu yapmak için yalnızca 4 gününüzün kaldığının altını çizelim. Bu teklifin, dört tanrıyla birlikte mevcut tüm haritalar ve modlarla birlikte gelen oyunun temel sürümü için olduğunu da belirtelim.

Hi-Rez Studios tarafından yayınlanan Divine Knockout’un fiyatı 225 TL ancak kullanıcılar ayrıca ekstra oyun içi güzelliklerle birlikte gelen 450 TL’lik farklı bir paket de alabiliyor. Bu paketin farkı ise fazladan oynanabilen tanrılar içermesi ve diğer kozmetik öğelere ek olarak 1.000 Runes vermesi diyebiliriz.

Oyuna aşina olmayanlar için DKO olarak da bilinen Divine Knockout, oyuncuların rakiplerini bir arenadan kovmakla görevlendirildiği üçüncü şahıs bir platform dövüşçü oyunu. Kullanıcılar en sevdikleri tanrının eşsiz silahını kullanırken her arenada farklı mekanikler mevcut.

Divine Knockout ayrıca çapraz oynama ve çapraz ilerleme desteğiyle birlikte geldiği için kullanıcıların farklı platformlarda arkadaşlarıyla oynamasına da olanak tanıyor. Oyun şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X‘te mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.