Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus’ın Atatürk Dizisinde Emma Watson Oynayacak İddiası

Harry Potter'ın sevilen yıldızı Emma Watson'ın Disney Plus’ın Türkiye'ye özel Mustafa Kemal Atatürk konulu dizinin oyuncu kadrosuna katıldığu iddia edildi.

Disney Plus, 14 Haziran’da ülkemize bomba gibi bir giriş yapacak. Emma Watson‘ın Mustafa Kemal Atatürk’ü konu alan Disney özel yapımı dizinin oyuncu kadrosuna katıldığı iddia edildi. Ayrıca Oscar ödüllü besteci Hans Zimmer‘ın ise dizinin müziklerini yapacağı bildirildi.

Disney Plus’ın Atatürk konulu dizisinin başrolünde Çukur ile ününe ün katan oyuncu Aras Bulut İynemli‘nin yer alacağı açıklanmıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre ise dizinin kadrosuna katılan son isim Harry Potter’ın sevilen yıldızı Emma Watson oldu ve dizinin müziklerini hazırlaması için Hans Zimmer ile anlaşma sağlandı. Harry Potter’ın Hermione Granger’ını en son The Bling Ring ve Little Women gibi yapımlarda izlemiştik.

Disney Plus İmzalı Atatürk Dizisinde Emma Watson Sesleri

Emma Watson
Aras Bulut İynemli, Disney Plus imzalı Atatürk dizisinde başrol oynayacak.

Ülkemizin ulu önderi Atatürk’ü konu alacak yapımda Emma Watson dışında birçok uluslararası ünlü ismin yer alacağı da gelen bilgiler arasında. Oyuncu kadrosunda yabancı isimler bulunsa da dizinin yönetmen koltuğunda Beni Çok Sev ve 7. Koğuştaki Mucize gibi filmleri yönetmiş olan Mehmet Ada Öztekin oturacak. Disney Plus imzalı yapım 6 bölüm sürecek ancak ikinci sezonunun şimdiden konuşulmaya başlandığı bile aktarıldı.

Inception, Sherlock Holmes, The Dark Knight gibi gişe rekorları kıran filmlerin müziklerini besteleyen ödüllü besteci Hans Zimmer ise dizinin müziklerini besteleyecek. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Disney Plus imzalı dizisi, Cumhuriyet’in 100. yılına denk getirilecek ve 2023 yılında yayınlanacak. Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Emma Watson’ı dizide görmek ister misiniz? Yorumlar kısmında fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Birsen Altuntaş – tv100

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.