Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Türkiye, İlk Yerli Dizisi Kaçış’ın Fotoğraflarını Paylaştı

Bu yaz Türkiye'de faaliyet göstermeye başlayacak olan dijital yayın platformu Disney Plus, "Kaçış" ismindeki yerli dizisinden ilk fotoğrafları paylaştı.

Disney Plus Türkiye çıkış tarihi sabırsızlıkla beklenmeye devam ederken, dijital yayın platformundan heyecanı ikiye katlayan bir paylaşım geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yayınladığı ‘merhaba’ videosu ile Türk kullanıcıları selamlayan içerik servisi, ilk yerli yapımı Kaçış dizisinin fotoğraflarını yayınladı.

Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Disney Plus Türkiye dizisi, 18+ olarak sınıflandırıldı. Kaçış hakkında henüz fazla ayrıntıya sahip değiliz, ancak sosyal medyada paylaşılan fotoğraflardan yola çıkarak Orta Doğu’da bir bölgede geçtiği görülüyor.

Kaçış Dizisi Yakında Disney Plus Türkiye’de

Akyürek, Mehmet isimli bir savaş muhabirini canlandıracak. Dizide, savaş bölgesine giden bir gazeteci ekibinin başından geçen olayları izleyebiliriz. Oyuncu kadrosu ve hikaye hakkında yeni detaylar açıklandığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Disney Plus Türkiye, 14 Haziran’da yayın hayatına başlayacak. Platformun aylık üyelik ücreti 34,99 TL olarak açıklandı. Yıllık aboneliklerde ise bu rakam 340 TL olacak. Marvel, Disney-Pixar, Star Wars, 21st Century Fox ve National Geographic içeriklerinden oluşan kaliteli bir seçkiye sahip olan hizmet, ülkemizde Netflix, Prime Video ve BluTV gibi uygulamalarla rekabet edecek.

Dilerseniz en iyi dijital yayın platformlarını listelediğimiz içeriğimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.