Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Bu Hafta Zamlanıyor!

Disney Plus bu hafta ilk kez fiyatlarını arttıracak, bu yüzden daha düşük bir fiyata yıllık abonelik almak için son şansınız.

Disney, yayın hizmeti Disney Plus için bu hafta ilk fiyat artışını uygulayacak. Fiyat artışı aylar önce duyurulmuştu ancak nihayet 8 Aralık’ta yeni bir reklam tabanlı abonelik katmanının lansmanıyla birlikte hizmete zam yapılacak.

Disney Plus daha pahalı hale gelmek üzereyken, biraz tasarruf etmenize yardımcı olacak seçeneklerinizi değerlendirmenin şimdi tam zamanı diyebiliriz. Yayın hizmetine abone olmaya devam etmeyi planlıyorsanız ve henüz abone olmadıysanız 12 aylık 349 TL ödeyerek abonelik fiyatları zamlanmadan önce 1 yıl boyunca aylık 34 TL’den abonelik bağlayabilirsiniz.

Disney Plus Türkiye Zammı Henüz Belli Değil

Disney Plus

Yurtdışında 8 dolar olan aylık abonelik ücreti aylık 11 dolara yükselecek. Üç sonra, 8 Aralık’tan itibaren yayın hizmetine iki ana üyelik seçeneği bulunacak. Temel Katman ve Premium Katman olacak ve temel katman için yıllık üyelik seçeneği bulunmayacak. Bu ana tekliflerin dışında Disney, reklamlı Disney Plus hizmetini ise aylık 10 dolardan ücretlendirecek.

Türkiye için zamlı abonelik ücretleri henüz açıklanmadı ancak Netflix’in de önce ABD daha sonra Türkiye’de zam yaptığını göz önünde bulundurursak, ülkemizde de aboneliğe zam gelmesi kaçınılmaz olacak. Ülkemizde 8 dolar olan abonelik ücretinin 34 TL olduğunu düşünürsek, 11 dolardan satışa sunulacak yeni abonelik katmanının 46 TL civarında olacağını düşünüyoruz.

Halihazırda abone olan veya 8 Aralık’tan önce hizmete abone olan herkes, planlarını normal şekilde yeni tarifeden etkilenmeden koruyabilecek. Mevcut tüm paketler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Disney Plus abonelik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.