Disney+ Nedir: Disney+ Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Disney+ hakkında her şey: Disney+ nedir? Disney+ üyelik ücreti ne kadar?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Netflix’le olan yayıncılık savaşına Disney de katılıyor ve yeni servisi olan Disney+’ın çıkış tarihi 12 Kasım 2019 olarak duyuruldu. Platform şimdilik ABD temelli olsa da, zaman içinde genişlemesi ve Netflix’e büyük bir rakip olması bekleniyor. Peki Disney+ nedir, ne işe yarar? Disney+ fiyatı ne kadar?

blank

Disney+ Nedir?

Disney+, Disney, Pixar, Marvel ve Star Wars gibi Disney’e ait tüm markaları bir araya getirecek, film ve TV dizilerini yeni içeriklerle bir arada sunacak. Mevcut şov ve yapımların yanı sıra, platforma özel yeni yapımlar da çekilecek ve üyelere özel sunulacak.

Disney bu proje üzerinde uzun süredir çalışıyordu ve sinyallerini veriyordu. Görünüşe göre de oldukça iddialı ve filmler için 300 milyon dolar civarı para harcadığı konuşuluyor. Aynı zamanda Disney’e ait tüm markaların içerikleri burada olacağı için, katalog da bir hayli geniş olacaktır.

Disney+ Fiyatlandırma ve Üyelik

Şu anda Disney sadece ABD fiyatları hakkında konuştu ve Amerika’da Disney+ için aylık 6.99 dolar ücret ödenecek. Diğer bölgelerde ne olacağını bilmiyoruz fakat fiyatın bir hayli rekabetçi olduğunu söyleyebiliriz. Görünüşe göre Disney gerçekten de Netflix’e rakip olmak istiyor.

blank

Disney+ Film ve Dizileri

Disney+ üzerinde şimdiye kadar yapılmış tüm Disney filmleri yer alacak. Aynı zamanda 5 özel TV dizisi ve 4-5 arası film de 2019 sonuna hazır ediliyor. Bunlardan belki de en çok heyecan uyandıranı Jon Favreau’nun hazırladığı yeni Star Wars TV dizisi.

Aynı zamanda Marvel evreninde geçen yeni yapımlar, farklı belgeseller ve Simpsons da Disney+’da yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol