Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Dreamlight Valley’nin Yeni Karakterleri Belli Oldu

Disney Dreamlight Valley yeni güncellemeyle oyuna Toy Story karakterleri getiriyor. Ayrıca bu güncellemeyle birlikte keşfedilecek yeni alanlar açılıyor.

Disney Dreamlight Valley’nin 6 Aralık’ta gelecek ikinci büyük güncellemesinin detayları belli oldu. Oyunun resmi Twitter sayfası yaklaşan güncelleme hakkında bir görsel yayınladı. İsmi Uncharted Space’teki Görevler olan yeni güncelleme, daha öncesinde; pusula, ok, harita ve roket gemisi emojilerinden oluşan şifreli bir tweet ile duyurulmuştu.

Disney Dreamlight Valley hala erken erişim aşamasında ancak oyuncuların çoğu şu ana kadar yayınlanan tüm görevleri bitirdi. Oyun bu yüzden, henüz tam olarak erken bir ikinci güncelleme alıyor. İlk büyük güncelleme, Scar ve Sunlit Plateau’yu eklemişti. Toy Story karakterleri Buzz ve Woody de 6 Aralık’ta Dreamlight Valley’in karakter kadrosuna katılacak.

Disney Dreamlight Valley‘ye Kış Geliyor

Disney Dreamlight Valley

Güncelleme bu iki karakterin yanında beklenmedik şekilde Lilo ve Stitch‘i de içeriyor. Bu iki karakter resmi olarak onaylanmasa da, güncellemenin tanıtım afişinde yer alıyor. Resimde dikkat çeken birkaç şey daha var. Mickey ve Merlin gibi ikonik karakterlerin ikisi de kış temalı kıyafetler giyiyor ve arka planda kar yağıyor.

Dört emojinin ne anlama geldiğiyle ilgili olarak, oyuncuların Stitch ile yeni alanlar keşfedecek gibi görünüyor. Bu da potansiyel olarak haritanın yeni alanlarının açılacağı anlamına geliyor.

Disney Dreamlight Valley şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X’te yer alıyor. Oyunun Türkiye fiyatı PC’de 499 TL, PS5’te ise indirimle 299 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.