Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Dreamlight Valley’in Dev Güncellemesi ‘DreamSnaps’ Duyuruldu

Disney Dreamlight Valley, yeni haftalık fotoğraf yarışmalarıyla çok oyunculuya bir adım daha yaklaştı.

GameLoft, Disney Dreamlight Valley için DreamSnaps güncellemesinin 19 Temmuz Çarşamba günü yayına gireceğini duyurdu. Bununla birlikte, güncelleme için yama notlarını da paylaştı ve görünüşe göre sabırsızlıkla beklenecek birçok yenilik mevcut. DreamSnaps güncellemesi oyuna, Oyunbozan Ralph’ın Vanellope’si ve ilgili arkadaşlık görevlerinin yanı sıra DreamSnaps’in kendisi de dahil olmak üzere yeni içerik getirecek. Peki, DreamSnaps nedir?

DreamSnaps, oyuncuların yaratıcı olduklarını görecek ve haftalık fotoğraf yarışmalarına katılma fırsatı sunacak. Katıldığınız için ödüller dağıtılacak, yani katıldığınız için kendinize Moonstone, mobilya ve yeni giysiler alabilirsiniz. Bununla birlikte, Touch of Magic Clothing and Furniture‘ın DreamSnaps ile uyumlu olmayacağını ve gönderimlerinize eklenemeyeceğini belirtelim.

Dreamlight Valley: DreamSnaps Güncellemesi

Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley, bu güncelleme ile çok oyunculuya oldukça yakın. Muhtemelen çok oyunculu, oyunu daha da eğlenceli hale getirecek devasa bir özellik olacak; görevler tamamlandığında ve çiftçilik yapmaktan başka yapacak çok az şey kaldığında arkadaşlarınızla birlikte takılabileceksiniz. Ne yazık ki, bunun GameLoft‘un gelecekte dikkate alacağı bir şey olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek.

Şimdilik, DreamSnaps‘te diğer oyuncularla rekabet etmek, oyuncuların çabalarını kendi vadilerinde paylaşmanın eğlenceli bir yolu gibi görünüyor. Yeni içeriğin yanı sıra DreamSnaps güncellemesi, GameLoft’un web sitesinde tamamını okuyabileceğiniz birçok hata düzeltmesi de sunuyor.

Bazı öne çıkan özellikler arasında, arkadaşlık arayışıyla ilgili pek çok hatanın nihayet düzeltilmesi ve Scrooge McDuck‘ın mağazasında görüntülenen yanlış öğe adlarını gören hatanın bastırılması yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.