Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Dreamlight Valley’in 2023 Yol Haritası Açıklandı

Disney Dreamlight Valley, 2023'e oyuna nelerin geleceğini gösteren yol haritasını ortaya koyan devasa bir içerik güncellemesiyle başladı.

Disney Dreamlight Valley için içerik güncelleme yol haritası açıklandı ve 2023 gerçekten heyecan verici bir yıl olacak. Oyun, özellikle oynaması ücretsiz hale gelmeden önce hala erken erişim durumunda olduğu için sürekli olarak güncelleme alan bir oyun.

Gameloft kısa bir süre önce oyunculara Disney Dreamlight Valley’de bu yılın bir ön izlemesini göstereceğini söylemişti ve bugün sözünü tuttu. Yol haritası nihayet yayınlandı. Yol haritası çok ayrıntılı olmasa bile, topluluğun spekülasyon yapması ve gelecek olan yenilikler için gün sayması için yeterli çünkü sonunda, oyunun çok oyunculu özelliğinden söz edildi.

Disney Dreamlight Valley Yol Haritası

Disney Dreamlight Valley'in 2023 Yol Haritası Açıklandı

Yol haritasına göre, yılın ilk güncellemesi Şubat ayında yayınlanacak ancak tarih henüz onaylanmadı. Şubat ayında iki köylü Valley’de halihazırda yaşayan karakter listesine katılacak, Disney’in 100. yıl dönümünü kutlayan bir sonraki Star Path kullanıma sunulacak ve oyuncular Frosted Heights biyomunda saklı sırları keşfedebilecek.

İyileştirilmiş depolama genişletme yönetimi yamasının da aynı güncellemede gelmesi mümkün. Nisan ayında yeni bir bölge, yeni karakterler ve bir Disney Parks Star Path yer alacak. Yol haritası, Olaf, Mirabel, Simba ve Cinderella gibi karakterlerin oyuna ekleneceğini ima etti. Olaf ve Mirabel, muhtemelen ilk gelen karakterler olacak ve Şubat ayında oyuna dahil edilecek; Simba ise Nisan ayında kadroya katılacak.

Bu, oyunun hayranlarının ne bekleyeceklerini bilmelerini sağlayan basit bir tablo ve yakın gelecekte çok oyunculu ve daha fazla krallık eklediğinden kesinlikle birçok oyuncuyu mutlu edecek. İlk güncelleme yayınlandıktan sonra, daha da fazla ayrıntı ortaya çıkacak ve haritanın daha fazla alanını keşfetmek ve yeni köylüleri büyülü vadimize davet etmek harika olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.