Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Dreamlight Valley Oynanış Videosu Yayınlandı

Disney Dreamlight Valley için yeni bir oynanışa genel bakış fragmanı, Animal Crossing hayranlarının takdir edeceği birçok özelliği tanıttı.

Disney Dreamlight Valley, kullanılabilecek özelliklere ve etkinliklere ilk bakış sağlayan bir oynanışa genel bakış fragmanı yayınladı. Fragmanda gösterilenlere dayanarak, Disney ve Pixar hayranlarının yanı sıra Stardew Valley ve Animal Crossing gibi oyunların hayranları da bu oyuna bayılacak.

İlk olarak Nisan 2022’de duyurulan Disney Dreamlight Valley, ağırlıklı olarak çok çeşitli yüksek profilli lisanslardan mobil oyunlar yayınlayan Gameloft tarafından geliştirilecek. Assassin’s Creed ve Tom Clancy’nin mobil oyunlarından Disney Magic Kingdoms’a kadar birçok başarılı oyunu geliştiren ekip, bu oyununda başında yer alacak.

Disney Dreamlight Valley’de Tanıdık Karakterler Olacak

Disney Dreamlight Valley

Dreamlight Valley, Mac App Store’a gelmeden önce bir konsol ve PC sürümü de alacak. Oyun, Disney ve Pixar filmlerinden anında tanınabilir bir karakter kadrosuna ev sahipliği yapacak. Disney Dreamlight Valley’in yeni oynanışa genel bakış fragmanı, oyunun içeriğinin ve oynanış olanaklarının çoğunu sergiledi, Stardew Valley gibi yaşam simülasyonu oyunlarını andıran oynanış mekaniklerinin yanı sıra hikaye görevleri de mevcut.

Oyun, Disney ve Pixar karakterlerinin yaşadığı Dreamlight Valley’in büyülü dünyasında geçecek ve “unutma” olarak bilinen aşındırıcı bir güç nedeniyle çürüme ve bakıma muhtaç bir duruma düştü. Oyuncunun görevi, keşfederek, karakterlere yardım ederek ve görevleri tamamlayarak Dreamlight Valley’i eski ihtişamına kavuşturmak olacak.

Dreamlight Valley şu anda geliştirme aşamasında ve Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut olacak. Disney Dreamlight Valley Sistem Gereksinimleri de belli oldu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.