Disksiz Dijital Xbox One S Haftaya Açıklanacak

Yeni Xbox One S'den haberler var.

Bir başka gün ve Microsoft’un disksiz Xbox One S sürümüyle ilgili bir başka söylenti. Son dönemde disksiz Xbox One S All Digital Edition hakkında çok fazla haber çıktı ve konsolu da yakın bir tarihte bekliyoruz. Şimdi ise Alman sitesi WinFuture aracılığıyla yeni iddialar ortaya atıldı.

WinFuture sitesine göre sadece dijital oyunları çalıştıracak olan konsol 7 Mayıs tarihinde çıkış yapacak ve Microsoft’un en büyük oyunlarından üçü bu konsola yüklü şekilde gelecek. Disksiz Xbox One S sürümünü çalıştırır çalıştırmaz Minecraft, Forza Horizon 3 ve Sea of Thieves oyunlarına girebileceksiniz. Aynı zamanda yeni konsoldan ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Konsolun Mayıs ayında çıkacağı söylenirken, resmi duyurunun da 16 Nisan 2019 tarihinde yapılması bekleniyor. Bu sistemde tek bir kablosuz kontrolcü yer alacak ve standart 1TB hard disk ile gelecek. Ayrıca mağaza satış fiyatının da 260 dolar olması bekleniyor.

Mevcut Xbox One S sürümleri şu anda Türkiye’de yaklaşık 2000 TL bandında satılıyor fakat değişen dolar kuruyla fiyatlar da bir türlü sabit hale gelmedi. Disksiz Xbox One S’in de yaklaşık 1500-1700 TL arası satışa çıkacağını söyleyebiliriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol