Disintegration Beta Testleri Bu Ay Sonuna Doğru Başlayacak!

Disintegration bu ay kapalı ve açık betaya çıkacak.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan Disintegration 2020 yani bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Oyun bu ay sonuna doğru hem kapalı beta hem de açık beta testleri ile ilk kez oyuncular tarafından oynanabilecek.

2019 yılında birbirinden güzel oyunlar yayınlayan Private Division özellikle The Outer Worlds ile oyuncuların beğenisini kazanmıştı. 2020 yılında da hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına Disintegration’ı sunacak olan yayıncı beta tarihlerini nihayet duyurdu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyun ilk kapalı betasına 28 Ocak Salı günü çıkacakmış. İkinci kapalı beta tarihi ise 29 Ocak Çarşamba günü olarak belirlenmiş. Haberin detaylarına göre kapalı betada oyun v1 olarak oynanabilecekmiş. Kapalı betada iki farklı çok oyunculu mod yer alacakmış. Oyuncular bu modları diledikleri gibi deneyimleyebileceklermiş. Her biri benzersiz yeteneklere sahip olan 7 mürettebat da oyuncuların erişimine açık olacakmış.

Bunlara ek olarak oyunun açık beta tarihi de belli olmuş. PC Gamer’ın haberine göre oyun aynı modlar ve aynı içerikler ile 31 Ocak’ta açık betaya çıkacakmış. Açık beta 1 Şubat’a kadar devam edecekmiş.

Açık beta ve kapalı betaya katılmak isteyen oyuncular buradan kayıt yaptırmak zorundalar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol