Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dishonored 3, The Game Awards 2023’te Duyurulabilir

Dishonored 3, 7 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında karşımıza çıkabilir. Belge içerisinde yer alan bilgiler bunu gösteriyor.

Bethesda ekibi tarafından oyunculara sunulan gizlilik odaklı aksiyon macera serisi Dishonored için yeni bir detay ortaya çıktı. Eylül 2023 tarihinde Microsoft ile FTC arasındaki davada ortaya çıkan ve sızdırılan belgelere göre serinin üçüncü oyunu için çeşitli bilgiler yer aldı.

Geldiğimiz noktada Dishonored serisinin üçüncü oyunu hakkında elbette ilk defa yeni detaylar ortaya çıkmıyor. Ancak bu detayların geldiği kaynak oldukça önem arz ediyor. Asılsız kaynakların dikkate alınmadığı bu süreçte Arkane stüdyosunun arka planda bulunduğu serinin yeni oyununun 7 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan The Game Awards etkinliğinde ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Dishonored 3 İçin Heyecanlı Bekleyiş

Arkane ekibi tarafından bu yıl oyuncular tarafından sevilmeyen ve bir hayli hayal kırıklığına uğratan bir proje sunuldu. Redfall adlı bu oyun beklentileri bir hayli düşürdü ve bu ekibe karşı olan tavırlar büyük oranda değişti. Sıkıntılı çıkışı ile beraber karşınıza çıkan bu proje sonrasında elbette ekipler daha sağlam adım atmak istiyor ve bu zamana kadar iyi satmış bir serinin yeni oyununu bizlere sunmak istiyor.

dishonored 3 release platforms m

Yarı açık bir distopik dünyada yer aldığımız Dishonored serisi ekibin büyük oranda başarılı olduğu bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu seriyi arka plana atmak istemeyen ekip daha sağlam adımlarla beraber oyuncuların güvenini tekrar kazanmak istiyor. Popüler bir seri olarak karşımıza çıkan Dishonored için yeni sinyaller gelmeye devam ediyor.

7 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte beraber bakalım serinin yeni oyunu duyulacak mı? Yoksa tamamen yepyeni bir projeyle mi karşılaşacağız? Bunu hep birlikte göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.