Discord, Türkiye’ye Özel Yerel Fiyatlandırma Uyguladı!

Oyun dünyasının en popüler iletişim platformlarından Discord, Türkiye'ye özel yerel fiyatlandırma uyguladı. Değişen fiyat listesine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Oyuncuların en çok kullandığı iletişim platformlarından biri olan Discord, ülkemizdeki kullanıcılarını mutlu edecek bir hamleye imza attı. Platform, Türkiye’ye özel yerel fiyatlandırma uyguladı. Dolar kurunun yüksek olması nedeniyle Discord Nitro üyeliği almakta zorlanan Discord kullanıcıları, artık TL cinsinden aylık ve yıllık planlara üye olabilecek.

Eskiden 9,99 dolar (yaklaşık 84,65 TL) olan Discord Nitro yerel fiyatlandırma ile aylık 26,99 TL, Discord Nitro yıllık üyelik ise 269,99 TL oldu. Nitro Classic aylık üyelik tercih edenler ise 13,49 TL ödeyecek. Yıllık plan ise 134,49 TL olarak açıklandı. En pahalı ve kapsamlı Discord üyeliği olan Server Boosting fiyatlarına bakacak olursak, aylık 41,99 TL ve yıllık 419,99 TL olduğunu görüyoruz.

Discord Nitro Yerel Fiyatlandırma Sayesinde Daha Uygun Olacak

discord nitro yerel fiyatlandirma

Peki, Discord Nitro özellikleri neler? Bu üyelik planı ile farklı serverların emojilerini kullanıyor, durumunuzu daha detaylı yazıyor, hareketli header ve profil fotoğrafları yapıyorsunuz. Ayrıca bu üyeliği alanlar Server Boosting için belli oranda indirim de kazanıyor.

Dijital oyun mağazası Epic Games Store, geçtiğimiz haziran ayında 3 ay ücretsiz Discord Nitro aboneliği vermişti. Yalnızca ilk kez Nitro kullanacaklar için geçerli olan teklif, yalnızca bir hafta sürmüştü. Discord Nitro yerel fiyatlandırma ile artık kullanıcılar çok daha makul fiyatlardan üyelik satın alabilecekler.

Discord nitro üyeliği

Yurt dışında yaşayan birisi için son derece ucuz olan Discord Nitro üyeliği, ülkemizdeki dolar kurunun yüksek olması nedeniyle tabiri caizse cep yakıyordu. Eskiden dolar üzerinden ödeme yapan Türkiye’deki Discord kullanıcıları, artık TL cinsinden Nitro üyeliği alabilecekler.

Discord Nitro yerel fiyatlandırma hakkında ne düşünüyorsunuz? Ücretler sizi memnun etti mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Discord Nitro Türkiye Fiyatları:

  • Discord Nitro: Aylık 26,99 TL – Yıllık 269,99 TL
  • Nitro Classic: Aylık 13,49 TL – Yıllık 134,49 TL
  • Server Boosting: Aylık 41,99 TL – Yıllık 419,99 TL
Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol