Discord Nitro ile Sunucuda Etkinlik Oluşturma Özelliği Duyuruldu

Discord'da aboneler için yeni bir seçenek olacak. Her sunucuda farklı bir avatar ayarlayabileceksiniz.

Discord Nitro aboneliğinin bir parçası olarak, kullanıcılar yeni bir seçeneğe sahip olacak. Bireysel sunucularda farklı avatarlar ayarlama yeteneği kazanacağız. Dahası geliştirici ekip bununla kalmadı ve sunucuları daha düzenli hale getirmeye yardımcı olacak başka bir seçenek duyurdu.

Discord Nitro üyeleri için “Takma Adı Değiştir” seçeneği “Sunucu Profilini Düzenle” olarak değiştirildi. Bu nedenle, birçok Discord kullanıcısının yaptığı gibi birden fazla sunucu kullanıyorsanız, her bir kimliğinizi ayrı ve benzersiz tutabileceksiniz.

Discord Nitro

Discord Nitro ile Yeni Özellikler

The Verge tarafından bildirildiği üzere Discord, avatarları değiştirme seçeneğinin tanıtılmasına ek olarak, sunucu etkinliklerini planlamamıza da olanak sağlayacak. Yukarıda belirtilen özellik zamanla sınırlı olmayacak, yani bir yıl önceden bir etkinlik planlayabileceksiniz. Bu özellik ile sunucudaki tüm kullanıcılar etkinliğe katılmak ve ayrıntıları öğrenmek için yeterli zamana sahip olmasına olanak sağlayacak.

Binlerce kullanıcısı olan bir yer için bile büyük bir sayı gibi görünen sunucu başına 100’e kadar etkinlik düzenleyebileceğiz. Ayrıca oluşturulan etkinlikler görüntülenebilir olacak ve etkinlik başlamadan önce bildirimler gönderilecek.

Etkinlikleri planlama ve avatarları değiştirme seçenekleri Android, iOS ve PC’de mevcut olacak ancak bunların tanıtım tarihini henüz bilmiyoruz.

Discord Etkinlik Oluşturma Nasıl Yapılır?

  • Discord sunucunuza girin.
  • Etkinlik Planla düğmesine basın.
  • Etkinliğinizin ayrıntılarını girin.
  • Ayrıntıları onaylayın ve o etkinliğiniz hazır.

Discord etkinlik oluşturma şuan için Discord ortaklarına sunuldu ve yakında Discord Nitro üyeleri için kullanıma sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol