Disco Elysium’un Senaryosu 1 Milyon Kelimeden Uzun!

Disco Elysium senaryosu ile büyük beğeni elde etti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

15 Ekim 2019’dan bu yana konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Disco Elysium günümüze kadar 1 milyondan fazla kopya satmayı başarmıştı. Bugün ise oyunun senaryo detaylarına dair bazı istatistikler ortaya çıktı.

Steam üzerinde 61.00 TL olarak satışlarına devam eden Disco Elysium günümüze kadar bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım zengin hikâyesi ile başarılı satışlar gerçekleştirmişti. Yayınlanması ile milyonlara ulaşmayı başaran yapım bugün de senaryosu ile gündeme geldi.

Oyuncuları karanlık bir atmosferde sürükleyici bir hikâyeye götüren yapım beklentileri karşılayarak geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Dedektifçilik tarzında oynanan yapım kitlesini artırmaya devam ederken hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Disco Elysium’un senaryosu 1 milyondan fazla kelimeden oluşuyormuş. Habere göre Twitter’da kullanıcının biri oyunun senaryosunun 200.000 – 300.000 kelimeden oluştuğunu tahmin ederken oyunun resmi Twitter sayfası 1 milyondan fazla kelimeden oluşan bir senaryoya sahip olduğunu belirtmiş.

Güncellemeler ile içeriğini yenilemeye ve genişletmeye devam edecek olan oyun satışlarını da artırıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol