DiRT Rally 24 Nisan’a Kadar Yüzde 80 İndirimde!

DiRT Rally kısa süreliğine 17.80 TL olarak satılıyor.

Codemasters tarafından geliştirilen ve 2015 yılında yayınlanan DiRT Rally, 24 Nisan’a kadar bilgisayar oyuncularına 17.80 TL olarak sunuluyor.

2015 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapan DiRT Rally, birbirinden farklı araba seçenekleri ile yayınlandığı dönem yarış severlerin favori oyunları arasına adını yazdırmıştı. Zamanla güncelleme almayı bırakan yapım, unutulmaya yüz tutsa da alanında oldukça başarılı olmuştu. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olan yapım, günümüze kadar gelebilen en gerçekçi yarış oyunlarından bir tanesidir. Tehlikeli yollarda aracımız ile drift yapabilecek ve tozu dumana atabileceğiz.

Audi, Nissan, Ford gibi birbirinden ünlü markaların araçlarını bünyesinde bulunduran oyun, gerçekçi yapısı ile oyunculara en iyi yarış deneyimini sunuyor. Oyuncular dilerlerse araçlarınızı kazalar sonrasında tamir edebilir, modifiye uygulayabilir ve kişiselleştirebilirler. Günlük, haftalık ve aylık etkinliklerin düzenlendiği yapımda, oyuncular araçları için farklı modifiye nesneleri kazanabilirler. Hava değişim döngüsüne sahip olan yapım o dönem aldığı inceleme puanları ile de oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılamıştı.

Dilerseniz buradan DiRT Rally’nin Steam sayfasına ulaşabilir ve oyunu yüzde 80 indirim ile 89.00 TL yerine 17.80 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10

İşlemci: AMD FX Series or Intel Core i3 Series

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: AMD HD5450 or Nvidia GT430 or Intel HD4000 with 1GB of VRAM (DirectX 11 graphics card required)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Compatible soundcard

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10

İşlemci: AMD FX-8150 or Intel Core i5 4670K

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD R9 290 or Nvidia GTX780

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Direct X compatible soundcard

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>