DİRT Rally 2.0’ın Ön Sipariş Bonusları Açıklandı!

DİRT Rally 2.0'da benzersiz tarihi ve modern yarış araçlarını kullanacağız.

26 Şubat 2019’da konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulacak olan DiRT Rally 2.0 geniş araba garajı ile yarış severlerin gönlünü fethedecek.

DİRT Rally serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkacak olan DiRT Rally 2.0, yarış oyunlarındaki başarısı ile söz ettiren Codemasters tarafından geliştiriliyor. Bünyesinde birbirinden farklı gerçek araçlara yer verecek olan oyunda benzersiz yarış modları da karşımıza çıkacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım da farklı hava koşulları da bizleri bekleyecek. Oyuncular dilerlerse tek oyunculu olarak kariyer yapabilecek, dilerlerse de çoklu oyunculu olarak dünyanın dört bir yanında yer alan yarışçılar ile karşı karşıya gelebilecekler.

Üretilen en güçlü 50’den fazla arazi aracını kullanacağımız oyunda tarihi ve modern araçlar da yer alacak. Steam’de iki farklı paket halinde satışlara açık olan yapım, ön sipariş veren oyuncuların da yüzünü güldürecek. Oyunun Day One Edition sürümünü ön sipariş veren yada verecek olan oyuncular Porsche 911 RGT Rally Spec, Fiat 131 Abarth Rally ve Alpine Renault A110 1600 S adlı araçları bir günlüğüne ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.

Buna ek olarak oyuncular ön sipariş ile Opel Kadett C GT/E adlı aracı da otomatik olarak garajlarına ekleyecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol