Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Digimon Survive Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Digimon Survive'ın çıkışı yaklaşırken Bandai Namco, Battling, Digivolving ve daha fazlasını öne çıkaran yeni bir fragman yayınladı.

Bandai Namco Entertainment’ın Digimon Survive‘ı dijital canavar serisinin hayranları için çok uzun süredir beklenen bir oyundu. İlk olarak 2018’de ve 2019 çıkış tarihiyle duyuruldu. Söylemeye gerek yok, COVID-19 pandemisinden toplam geliştirme yeniden yapılanmasına kadar birçok faktör, oyunun bir dizi hedeflenen sürüm penceresini kaçırmasına neden oldu. Oyunun çıkış tarihinin nihayet onaylanmasıyla hayranlar sevindi.

Digimon Survive, görsel roman ve sıra tabanlı strateji oyununu birleştirerek, birden fazla sona da yol açabilecek devasa bir anlatıdan yararlanacak. Bu, oyuncunun Digimon’ları ile birlikte insan oyuncu kadrosuyla olan ilişkilerini hokkabazlık etmesini bile içerecek. Bandai Namco, bu yönleri oyunun ana çekilişi olmakla birlikte oyundaki karakterleri vurgulayan yeni bir fragman yayınladı.

Digimon Survive Oynanış Fragmanı

Digimon Survive

Bu Digimon Survive fragmanı, oyuncuların bir Dünya Haritası aracılığıyla adanın farklı bölgelerine hareket ettiği, birinin başında Okul ve Orman olan keşifle başlıyor. Oyuncu, saklanmakta olan Digimon’u ortaya çıkarabilecek aksaklıkları arayarak çevreyi taramak için oyun içi telefonunu kullanabiliyor. Fragman ayrıca, bu görsel roman bölümlerinde yapılan seçimlerin nihai olduğunu ve oyuncunun belirli karakterlerle ve Digivolution sürecini de etkileyebileceğini belirtiyor.

Fragman daha sonra sıra tabanlı strateji oyununu sergiliyor; burada karakterler savaşta Digimon ortaklarıyla konuşursa, Digimon’a artırılmış istatistik veya hatta onları iyileştirme gibi bir avantaj sağlıyor. Düşman Digimon ile konuşmak, Shin Megami Tensei’deki müzakere mekaniğine benzer şekilde, bir oyuncunun onları işe almasına da izin veriyor. Bu, oyuncunun, düşmanın kadrosuna katılması için doğru diyalog seçimlerini yapmasını gerektiriyor.

Digimon Survive’ın PC, PS4, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için 29 Temmuz’da piyasaya çıkması planlanıyor. Tüm bu anlattıklarımızı aşağıdaki fragmandan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.