Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Digimon Survive Çıkış Tarihi Fragmanı Yayınlandı

Digimon Survive'ın çıkış tarihi birkaç aydır biliniyor olsa da yeni bir lansman fragmanı, savaşlar ve konuşmalar da dahil olmak üzere oyunun mekaniklerini sergiledi.

Nihayet 29 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan Digimon Survive, yaklaşan oyun için bazı yeni oynanışları gösteren yeni bir çıkış tarihi fragmanı aldı. Oyunun çıkış tarihi uzun süredir biliniyor olsa da, oyun o kadar fazla ertelendi ki oyuncuların güveni fazlasıyla sarsılmıştı. Bu yüzden olacak ki geliştirici ekip bir çıkış tarihi fragmanı yayınladı.

Fragman, Digimon Survive’da yoğun olarak yer alan görsel roman tarzı konuşmaların bir kısmını ve ayrıca oyunculara seçeneklerin sunulduğu birkaç anı sergiledi. Digmon’un yeni oyunu ayrıca oyuncuların oyun içi telefonlarını kullanarak garip anormallikleri ortaya çıkarmalarını sağlayacak. Fragman, herhangi bir seçimin oyuncunun son seçimi olabileceğini de fazlasıyla vurguladı.

Digimon Survive Lansman Fragmanı

Digimon Survive

Fragman ayrıca Digimon Survive’ın taktik-RPG tabanlı savaş mekaniklerine göz atmamızı da sağladı. Oyuncular sırayla Digimon’larını savaş alanında hareket ettirecek ve çeşitli eşya ve yeteneklere saldırmalarını veya kullanmalarını sağlayacak. Oyunun çıkış tarihi Nisan ayında yapımcı Kazumasu Habu tarafından açıklandı.

Oyun ilk olarak 2018’de duyuruldu ve Digimon animesinin 25. yıl dönümünü kutlamak için tasarlandı. Digimon Survive PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için 29 Temmuz 2022’de yayınlanacak. En yeni Digimon oyununun çıkışı, Japon manga ve oyun yayını V Jump’ta Temmuz 2018 sayısında duyurulmasından neredeyse tam dört yıl sonra gerçekleştirecek.

Survive’ın ilerlemesi, gelişimi boyunca erteleme ve el değiştirmelerle gölgelenirken, Digimon serisi bir bütün olarak birçok engellemeye rağmen sürekli olarak varlığını sürdürdü.  Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.