Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal’ın Sıradaki Büyük Güncellemesi Yarın Geliyor

Diablo Immortal oyuncularını serinin ikonik konumlarına geri döndürecek olan bir sonraki büyük güncelleme Dark Rebirth, 21 Eylül'de geliyor.

Diablo Immortal’ın bir sonraki büyük güncellemesi Dark Rebirth, daha önce Diablo 1 ve Diablo 3’te yer alan Tristram Katedrali‘ni geri getirerek oyunculara tanıdık yerleri tekrar ziyaret etme ve Butcher’a karşı savaşma fırsatı tanıyor. Güncelleme ayrıca oyuncuların 4v4 savaşlara katılmasına olanak tanıyan Alley of Blood adlı yeni bir takım tabanlı PvP oyun modunu da sunuyor.

Bunlara ek olarak yeni Legendary Gem’ler, 18. Sezon Savaş Bileti, kozmetik ürünler, Hungering Moon’un dönüşü ve oyuncuların kazanabileceği çeşitli ödüller de, güncellemede oyuncuları bekliyor. 21 Eylül’de gelecek olan Diablo Immortal Dark Rebirth, oyuncuları Diablo’nun en ikonik düşmanlarından biri olan Butcher ile karşı karşıya getirecek.

Diablo Immortal Dark Rebirth Tonla İçerik Sunuyor

Yukarıda da belirttiğim gibi güncellemedeki en dikkat çekici yeniliklerden biri Tristram Katedrali zira burası Diablo evreninin en unutulmaz konumları arasında yer alıyor. Oyuncular, Deli Kral’ın malikânesi dahil olmak üzere simgeleşmiş yerleri yeniden ziyaret etme şansı yakalayacak.

Diablo Immortal Dark Rebirth güncellemesi

Diablo Immortal oyuncuları ayrıca takım tabanlı PvP oyun modu Alley of Blood‘u da deneyimleyebilecekler. 21 Eylül sunucu saati 03.00’ten 5 Ekim sunucu saati 03.00’e kadar modun 4’e 4 bir sürümü tüm oyuncular için erişilebilir olacak. Sınırlı süreli bir başka etkinlik olan Champion’s Revolt ise 21 Eylül sunucu saati 03.00’ten 8 Ekim sunucu saati 03.00’e dek sürecek.

Oyuncular, etkinlik görevlerini tamamlayarak Champion’s Commendations kazanabilecekler. Yeteri kadar kazandığında bunlar Altın, Hurda Malzemeler, Büyülü Toz, Efsanevi öğeler, Dünyasal İnciler ve Efsanevi Armalar gibi ödüllerle takas edilebilecek. Diablo Immortal’ı Android, iOS ve PC’de ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hem güncelleme hem de oyun hakkında daha fazla bilgiye resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.