Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal’ın İlk Güncellemesi Hayal Kırıklığı Yarattı

Beta testinden bu yana oldukça beğenilen zindan oyunu Diablo Immortal için, ilk büyük güncelleme yayınlandı. Ekstra ödüller ve battle pass içeren yeni sezon ise çoğunlukla beğenilmedi.

Blizzard, 2 Haziran’da PC için açık betaya çıkan ücretsiz zindan oyunu Diablo Immortal’ın ilk güncellemesinin detaylarını yayınladı. Güncellemeyle birlikte üç yeni savaş geçişi alternatifiyle yeni sezonları deneyebilir ve yeni boss ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca oyuna girdiğinizde birçok hata düzeltmesi yapıldığını da göreceksiniz.

Diablo Immortal’ın ikinci sezonunda ücretsiz 40 seviye artış verebilecek bir savaş bileti ve iki ücretli sürüm yer alacak. Ücretsiz eşyalar, bir ödül parkuru ve iki Bloodsworn kozmetik ürünü ekleyen The Empowered battle pass Collector’un güçlendirilmiş bir devamı. Önceki sürüm de Bloodsworn Avatar Frame, Bloodsworn Portal cosmetic ve ten-rank boost geçişi içeriyor.

Diablo Immortal Battle Pass Ödülleri 4 Ağustos’ta Bitiyor

Diablo Immortal

Kısaca, güçlendirilmiş savaş geçişi size ekstra ganimet ve kozmetikler kazandıracak. Daha pahalı Collector versiyonu ise anında bir rütbe atlama bonusu ve daha fazla kozmetik sunacak. Bu battle pass ödülleri 4 Ağustos’a kadar geçerli olacak. Sezon güncellemesinin geri kalanı bazı oyuncular tarafından eksik bulundu. Yeni bir Helliquary raid bossu, Vitaath the Shivering Death ve 15 – 18 Temmuz arasında rastgele ödüller verecek bir etkinlik mevcut.

Ancak buna rağmen Blizzard, Diablo Immortal hayranlarını memnun edemedi. İlk güncellemesinin başarısız olarak tabir edilmesi, gelecek güncellemeler için de endişe yarattı. Siz güncellemeyi nasıl buldunuz?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.