Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal: Terror’s Tide Güncellemesi Yayınlandı

Yeni Diablo Immortal güncellemesi, yepyeni bir bölge olan Stormpoint'in yanı sıra bir dizi yenilik daha getirdi.

Diablo Immortal: Terror’s Tide güncellemesi, MMORPG oyununun şimdiye kadar gördüğü en büyük genişleme paketi ve Stormpoint biçiminde yepyeni bir bölgenin yanı sıra oyuncuların keşfetmesi için çok çeşitli Legendary Gem ve yeni boss çeşitleri getirdi.

Diablo Immortal‘ın sürekli değişen Sanctuary’sinin en son genişlemesi olan Terror’s Tide, kendi ana hikaye arayışına sahip olan ve aynı zamanda Hell’in en iyilerinden bazılarının daimi ikametgahı olan yeni bölge Stormpoint’e odaklandı. Yeni bölgede, dehşetin içinden yolunuzu bulmak kolay olmayacak; uzun zamandır unutulmuş bu hapishaneye girebilmek için 60. Seviyeye ulaşmanız gerekecek.

Diablo Immortal: Terror’s Tide Güncelleme Notları

Diablo Immortal

Stormpoint’te yatan dehşet, adanın yakınına düşen ve hemen büyük bir deniz canavarı tarafından yutulan bir Worldstone parçası tarafından uyandırıldı. Bu su canavarı üssünü hapishanenin altına yaptı, yani Worldstone’un kötülüğü mahkumlara bulaşmaya başladı, onları çarpıttı ve tarif edilemez şeytani yaratıklara dönüştürdü.

Stormpoint’teki dehşete ek olarak, oyuncular ayrıca koleksiyonlarına beş yeni parlak Diablo Immortal Legendary Gem ekleyebilecek. Güncellemenin ilk üç haftasında Hellfire Fragment ve Concentrated Will gemlerinin düşme oranları yüzde 25 artırıldı.

Hell Difficulties VI, VII ve VIII nihayet oyuna eklendi ve tamamen yeni Voidwound Helliquary’yi evleri yapan bir sürü yeni boss da oyuna eklendi. Hell Difficulties seviyenizi yükseltmeden önce düşürmeniz gereken üç özel boss olacak:

  • Ophinneb the Skin-Veiled – Hell Difficulty VI
  • Apothrus, Tamer of the Fallen – Hell Difficulty VII
  • Phangwrth, Warmth-Feaster – Hell Difficulty VIII

Oyuncular ayrıca Helliquary’de ilerlerken gizemli Catarag the Strangling Sun ve Dymdrail, Crawling Woe ile karşılaşacaklar, bu yüzden hazırlanın ve savaşa hazırlanın. Görünüşe göre, arkadaşlarınızla veya kendi başınıza hazırlanabilirsiniz. Evet, doğru okudunuz, artık Helliquary içeriğini tek başına oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.