Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal’a Sınıf Değiştirme Geldi

Blizzard, yüksek oranda para kazandıran mobil ARPG oyunu Diablo Immortal için oyuncuların sınıflarını ücretsiz olarak değiştirmelerine olanak tanıyan yeni bir güncelleme yayınladı.

Diablo Immortal’ın ivmesi düşerken, inanılmaz ilk destek süreci göz önüne alındığında bu beklenen bir durumdu ancak Blizzard tartışmalı mobil ARPG oyununu güncellemeye devam etmeye kararlı. Oyunun en son güncellemesi olan 1.5.2 yamasıyla birlikte oyuna birçok önemli özellik eklendi.

Diablo Immortal sınıf değiştirme nihayet artık mümkün. Blizzard’ın yeni sınıf değiştirme özelliği, tek bir sınıfta takılı kalıp oyundan sıkılan oyuncuların önüne geçecek ve oyuncuları büyük bir yükten kurtaracak. Bunun yanı sıra oyun sonu içeriği olan Hero’s Journey deneyimi ve Adventurer’s Path LTE sistemi de oyuna eklendi.

Diablo Immortal 1.5.2 Güncelleme Notları

Diablo Immortal

Bu özellik yalnızca 35 veya daha yüksek seviyeli karakterler için mümkün olacak ancak bundan sonra sınıfları yedi günde bir ücretsiz olarak değiştirilebilecek. Bunun yanı sıra oyunda asla yeterli oyun sonu içeriği yoktu. The Hero’s Journey oyun sonu deneyimi, Frozen Tundra’nın kilidini açan yeni bir meta ilerleme parkuru olarak oyundaki yerini aldı.

Diablo Immortal The Hero’s Journey’da giderek zorlaşan görevleri tamamlamak, Platinum, Aspirant’s Keys, Legendary’s Crests ve benzersiz bir Glorious Journey Portrait Frame dahil olmak üzere çeşitli faydalı öğeleri ve kaynakları ödüllendirecek.

Adventurer’s Path LTE ise 20 Temmuz ile 3 Ağustos arasında Adventurer’s Path görevlerini yapan oyunculara bonus ödüller verecek. Bireysel görevler altın, büyülü toz ve hurda malzemeleri ödüllendirecek. Daha büyük dönüm noktası ödülleri arasında 8 görevi tamamlayana 10 Aspirant Key, 16 görevi tamamlayana bir Adventurer’s Laurel Portrait Frame ve 20 görevi tamamlayana ise bir Legendary Crest verilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.