Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal: Rising Damnation Etkinliği Başladı

Son Diablo Immortal güncellemesi, oyunun 2023 yol haritasına ön ayak olmak için yeni bir sınırlı süreli etkinlik başlattı.

Diablo 4 çıkış tarihi için hala aylarca beklememiz gerek ancak Diablo Immortal‘a güzel yenilikler getiren ve yeni bir etkinlik başlatan yılın ilk güncellemesi yayınlandı. Hayatına yoğun eleştirilerle başlayan oyun, ikinci güncelleme Terror’s Tide‘ın tanıtımının ardından yeni bir sınırlı süreli etkinlikle 2023’ün kapısını araladı.

Güncelleme, 4 Ocak TSİ 15.00’da arasında Diablo Immortal sunucu bakımının ardından yayınlandı. Rising Damnation Etkinliği, 5-13 Ocak tarihleri arasında devam edecek. Oyun, etkinliği tamamlamanız için size günlük görevler verilecek ve bunların her biri tamamlandığında çeşitli malzemeler ve para ile ödüllendirilecek. Tüm görevleri tamamlayanlara önemli bonus ödüller de verilecek.

Diablo Immortal: Rising Damnation Başladı

Diablo Immortal Rising Damnation Etkinliği Başladı

Etkinlik boyunca yeterli sayıda görevi tamamladığınızda bir Diablo Immortal Telluric Pearl (seçtiğiniz beş yıldızlı efsanevi bir mücevheri yapmak için kullanılır) ve efsanevi bir arma da dahil olmak üzere bonus ödüller dağıtılacak.

Her zaman var olan Diablo Immortal efsanevi taşlarından bahsetmişken, iki önemli taş, oyuncu çağrılarında tutarlı davranmalarını sağlamak için elden geçirildi. Chip of Stoned Flesh artık çağrılan yaratıkların Explosive Curse’ten etkilenen düşmanlara ek hasar vermesine neden olacak ve Seeping Safra‘nın zamanla hasar etkileri artık çağrılarınızdan gelen kritik vuruşlara uygulanacak.

Taşları yeniden dövmek isteyenler, yakında bunu ücretli para birimi olan Eternal Orbs’u harcamak zorunda kalmadan yapabilecek. Güncellemenin ardından yeniden dövme taşları, Westmarch’ta bulunan demircilik malzemeleri satıcısı Yverius’tan 1.000 platin karşılığında satışa sunulacak. Bunları doğrudan oyun içi mağazadan da satın alabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.