Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal Güncellemesi Yakında Geliyor

Oldukça kötü şöhretli bir başlangıç yağan Diablo Immortal geliştiricileri, yakın zamanda bir güncelleme yapacaklarını duyurdu. Ancak güncellemenin tam zamanı belirtilmedi.

Oyuncular Diablo Immortal çıkış yaptığı günden beri oldukça sert eleştirilerde bulundu. Düşük puanlara dayanamayan Blizzard, Diablo Immortal’ın lansman sonrası desteğini nihayet sağlıyor. Bir Blizzard geliştiricisi, “YAMALARIMIZ VEYA GÜNCELLEMELERİMİZ NEREDE” başlıklı bir gönderiye yanıt olarak, topluluk üyesine güncelleme talebinde bulundu. Topluluk lideri, birkaç hafta içerisinde güncellemede bulunacaklarını söyledi.

Blizzard geliştiricisi bir sonraki gönderide, Diablo Immortal Battle Pass’ın yanı sıra mobil ve PC oyunu için birkaç planlı düzeltme yapılması gerektiğini belirtti. Ardından geliştirici, gelecek büyük içeriklerin tüm oyuncular için ücretsiz olacağını hatırlattı. Daha büyük güncellemelerin potansiyel olarak ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilgi mevcut değil.

Diablo Immortal Olumsuz Tepkiye Rağmen Başarı Yakalıyor

Diablo Immortal

Oyuna karşı devam eden kamuoyu tepkisine rağmen Immortal, Blizzard için bir başarı oldu. Oyun, bu ayın başlarında yalnıza birkaç gün içinde 10 milyondan fazla indirildi ancak özellikle mikro satın alımlarla ilgili şikayetler; oyun geliştiricilerini rahatsız etti. Lansmanına haftalar kala Diablo Immortal oyuncuları, oyun içerisinde büyük bir bot sorunu olduğunu düşünüyorlar.

Bazı botlar yalnızca oyun içi sohbetlere spam gönderirken, diğerlerinin bazı noktaları işgal ederek oyunculara sıkıntı yaratıyor. Blizzard, botlar hakkında hiçbir zaman yorum yapmadı. Bu konuyla ilgili bir çözüm gelir mi belli değil. Bakalım Diablo 4, tüm bu olumsuz karşılamaları unutturabilecek mi? Yoksa geliştiricinin kötü şöhreti devam mı edecek?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.