Diablo III

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı


Diablo III: Eternal Collection, Switch Platformunda İlk İki Günde 125.325 Adet Kopya Sattı!

Diablo III: Eternal Collection paketi tüm platformlarda deli gibi satıyor.

İlk kez 2012 yılında karşımıza çıkan Diablo III konsol ve bilgisayar platformunda geniş kitlelere ulaşmıştı. Yapım son paketi ile de oyuncuların beklentisini karşılamayı başardı.

Aksiyon RPG oyunu olarak günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Diablo III, son paketi olan Eternal Collection ile oyuncu kitlesini artırmaya devam etti. 2 Kasım’da Nintendo Switch için yayınlanan Eternal Collection ilk iki günde toplam 125.325 adet kopya satışı gerçekleştirdi. Switch platformunda beklenenden fazla satış gerçekleştiren yeni paket ABD’de 77.098 adet, Avrupa’da 29.613 adet satış gerçekleştirdi. Satış rakamlarından daha detaylı söz etmek gerekirse oyunun son paketi Switch platformu için İngiltere’de 4348 adet, Almanya’da 6259 adet, Fransa’da 7959 adet satmayı gerçekleştirdi.

Switch platformunda 59.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olan paket zengin içeriği ve görsel efektleri bakımından oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Diablo’nun şeytani ordularına karşı verilen savaşta oyuncular ebedi koleksiyon ile cehennemin kapılarını aralıyorlar. Reaper of Souls genişletme seti ve Necromancer’ın Yükselişi paketlerini de içerisinde bulunduran Collection paketi tüm platformlarda satılmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol