Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Diablo 4’ün Yeni Beta Tarihleri Belli Oldu

Blizzard, Diablo 4 için 'Server Slam' isimli bir stres testi olan üçüncü bir beta etkinliğini resmen duyurdu.

Blizzard, Diablo 4 için stres testi odaklı üçüncü bir hafta sonu betasını duyurdu. Bugüne kadar oyun için iki beta yapıldı ancak oyuncular daha fazlasını istiyordu. Blizzard, bir beta testinin daha geliştirme ekibinin daha fazla veriye olan ihtiyacıyla uyumlu olduğuna karar verdi. Hatta lansmandan önce oyunu bir kez daha test etmek isteyen oyuncular için bazı özel ganimetler de tanıtıldı.

Diablo 4 için iki beta testi artık geride kaldı. İlk beta testi 17-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi ve oyunu önceden satın almış veya bir promosyon yoluyla bir anahtar edinmiş olanlar için kapalı beta süreci yapıldı. Erken erişim beta, beş sınıftan yalnızca üçüne ev sahipliği yaptı. Açık beta ise 24 Mart’tan 26 Mart’a kadar sürdü ve desteklenen tüm platformlarda oynamak isteyen herkes için mevcuttu.

Diablo 4 Üçüncü Beta Testi Ne Zaman?

Diablo 4'ün Yeni Beta Tarihleri Belli Oldu

Diablo 4’ün üçüncü beta testi, açık betanın kaldığı yerden devam edecek. Tam Fractured Peaks bölgesi, oyunun hikayesinin 1. Perdesi ve 1. seviyeden 20. seviyeye ilerleme dahil olmak üzere açık betada yer alan tüm içeriği içerecek. Necromancer, Druid ve World dahil olmak üzere beş sınıfın tamamı mevcut olacak Boss Ashava her üç saatte bir savaşılabilir olacak. Üçüncü beta süreci 12 Mayıs TSİ 19.00’dan 14 Mayıs TSİ 19.00’a kadar 48 saat boyunca devam edecek.

Blizzard, beta katılımını çok daha çekici hale getirmek için bazı ödülleri geri getirdi ve ödüllere bir yenisini daha ekledi. Betada son seviyeye ulaşan oyuncular iki unvan ve özel bir Beta Kurt Paketi kozmetiği kazanacak. Mayıs beta için eklenen yeni kozmetik, bir bineğe takılabilen bir ödül olacak. Ashava World Boss’u yenerek bineğinize ekleyebileceğiniz özel bir kozmetik kazanabileceksiniz.

Bu beta, resmi bir sunucu stres testi olacak. Yani Blizzard aynı anda mümkün olduğunca çok sayıda oyuncunun çevrimiçi olmasını isteyecek. Özetle, sunucular çökecek, uzun kuyruklar oluşacak ve oyun deneyimi genel olarak biraz sancılı olacak. Önceki betalarda, Blizzard herhangi bir sorunu takiben iyileştirmeler yapmakta hızlıydı. Bakalım stres testinde de süreç böyle hızlı olacak mı?

Diablo 4, 6 Haziran’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.