Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4’ün En Popüler 2 Sınıfı Açıklandı

Diablo 4'ün, en popüler 2 sınıfı da olmak üzere 2023'teki bazı istatistikleri açıklandı.

Diablo 4 Sorcerer ve Necromancer’ın ARPG’de oynanan en popüler iki sınıf olduğunu açıkladı. Bu, istatistik yılı kapatırken açıklanan eğlenceli istatistiklerden sadece biriydi. Diablo 4, Haziran 2023’ün başındaki lansmanından bu yana büyüyerek tarihteki en başarılı aksiyon RPG’lerinden biri haline geldi. The Game Awards’ta da birçok ödüle aday gösterildi.

Piyasaya sürülmesinden bu yana istikrarlı bir oyuncu tabanına sahip ve 2024’te oyunun ilk genişletme paketi olan Vessel of Hatred çıkıyor. Yeni yıla girmeden hemen önce oyuna ilişkin bazı eğlenceli istatistikler paylaşıldı. Oyuncular bir trilyondan fazla canavarı katletti, The Butcher 37 milyon karakteri öldürdü ve Hardcore modda 2,4 milyon oyuncu öldü.

Diablo 4’teki En Popüler Sınıflar Neler?

Diablo 4'ün En Popüler 2 Sınıfı Açıklandı

Diablo 4’ün paylaştığı en ilginç istatistiklerden biri, oyuncuların Sanctuary’de savaşmak için seçtiği en popüler sınıfların Sorcerer ve Necromancer olması. Bu sınıfların oyundaki en popüler sınıflar olması çok da şaşırtıcı değil. Müthiş estetiklerinin ötesinde esrarengiz Necromancer, ölümsüz minyonlardan oluşan bir orduyu sahaya sürerek kendisine etkileyici bir hayatta kalma kabiliyeti sağlayan benzersiz bir oyun tarzı sunuyor.

Öte yandan ikonik Sorcerer, fantastik kullanışlılığa, hareketliliğe ve saf yıkıcı güce sahip ve bu da onu popüler bir seçim haline getiriyor. Her ne kadar Rogue çoğu zaman en güçlü sınıf olarak görülse de, Sorcerer ve Necromancer çoğu en iyi sınıflar listesinin hemen hemen her zaman en üst sıralarında yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.