Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4’te TP ve Altın Bonusu Sunan 1 Haftalık Etkinlik Başladı

Diablo 4'te yüzde 35 daha fazla tecrübe puanı ve altın kazanabileceğiniz sınırlı süreli bir etkinlik başladı.

Blizzard, Diablo 4 Anne’nin Kutsaması etkinliği ile oyunculara bir kez daha yüzde 35 daha fazla tecrübe puanı ve altın kazanma fırsatı sunuyor. Kan Sezonu tüm hızıyla devam ederken, hâlâ istedikleri seviyeye ulaşamayan oyuncular için 20 Kasım’dan 27 Kasım’a kadar bu etkinlikten faydalanabiliyor. Kabus Zindanları gibi ekstra zorluklar ile bu bonusu birleştirdiğinizde çok daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.

Oyun ilk çıktığında çok yavaş seviye atlandığı için eleştirilerin hedefi olmuştu. O zamandan bu yana Blizzard, oyunda birçok dengeleme değişikliği yaptı ve seviye atlamayı kolaylaştırdı. Ayrıca altın kazanımını da daha kolay hale getiren geliştiriciler, ikinci sezonun başlamasıyla birlikte çok daha fazla bonus tecrübe puanı elde etmeye yönelik değişikliklere de imza attı.

Diablo 4’ün Önemli Etkinliği Başladı

Diablo 4'te TP ve Altın Bonusu Sunan 1 Haftalık Etkinlik Başladı

Blizzard, resmi X hesabında Anne’nin Kutsaması etkinliğinin sınırlı bir süre için Diablo 4’e geri döneceğini duyurdu. Etkinlik 20 Kasım’da başlayacak ve 27 Kasım’a kadar devam edecek. Bu süre zarfında ise hem Sezonluk hem de Ebedi Diyar sunucularında yüzde 35 bonus tecrübe puanı ve altın kazanabileceksiniz. Bu kazancı tecrübe puanı veren iksirlerle de birleştirebileceksiniz.

İlk kez Ağustos ayında tanıtılan Anne’nin Kutsaması etkinliği, oyuna ikinci kez geliyor. Ancak bu sefer Blizzard, XP kazanımı konusunda daha cömert davranarak bonus oranlarını yüzde 25’ten yüzde 35’e çıkarıyor. Bu yüzde 10’luk artış, Blizzard’ın oyunu iyileştirme ve oyuncular için daha ödüllendirici hale getirme konusundaki kararlılığının bir göstergesi olarak görülüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.