Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4’te Birden Fazla Karakter Oynamak Kolaylaştı

Blizzard, oyunda birden fazla karakteri oynamayı kolaylaştıracak küçük bir değişiklik yaptı.

Diablo 4‘ün ilk sezonunun başlamasına 2 günden az bir süre kaldı. Yeni sezon ile birlikte yapılacak değişiklikler ile son güncellemenin sık sık karakter değiştirmeyi seven oyunculara hitap edeceği kesin. Yardımcı oyun direktörü Joseph Piepiora tarafından GameStar.de ile yapılan bir röportajda onaylandığı üzere Blizzard, 20 Temmuz’da 1. Sezondan başlayarak donanım seviye gereksinimlerinde kapsamlı bir değişiklik yapacak.

Şimdiye kadar, bulunan öğelerdeki sınırlama, deneyim seviyesi 100 olan karakterlerin yalnızca benzer ve maksimize edilmiş karakterler için ekipman bulabilmeleri anlamına geliyordu. Bu, başka bir sınıf için ilginç bir öğe bulan bir oyuncunun, istenen ekipmanı kullanabilmek için yeni bir karakter üzerinde zorlu saatler harcaması gerektiği anlamına geliyordu. Artık, bu durum değişti.

Diablo 4’te Seviye Gereksinimleri Değişti

Diablo 4'te Birden Fazla Karakter Oynamak Kolaylaştı

Başlangıçta Joseph Piepiora’nın (oyunun müdür yardımcısı) Twitter profilinde duyurulan değişiklik, karakter düzeyiyle ilgili öge gereksinimlerini azaltacak. Bundan sonra:

  • Sacred (Kutsal) eşyalar, 60’tan yüksek olmayan bir seviye gerektirecek;
  • Ancient (Antik) eşyalar, 80’den yüksek olmayan bir seviye gerektirecek.

Eşya ölçeklemedeki yenilik, sık sık rol değiştirmeyi tercih eden oyuncuların üst düzey teçhizat giyme fırsatı elde etmelerini çok daha kolay ve hızlı hale getirecek. Ancak, değişiklik geriye dönük olarak çalışmayacak. Bu, 1. sezonun başlangıcından önce bulunan nadir eşyaların yeni seviye gereksinimlerini almayacağı anlamına geliyor.

Bu değişikliğin sonuçları önemli. Bu değişimin oyuna en önemli etkisi, Diablo 4 oyuncularının daha fazla güç elde etmek için daha yüksek seviyelere ulaşmalarını gerektirecek olması olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.