Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4’e En Çok İstenen Özellikler Geliyor!

Blizzard, Diablo 4'te olmaması bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğratan özellikler üzerinde çalıştığını doğruladı.

Diablo 4‘ün ilk sezonu devam ediyor ve topluluk tarafından sıcak bir şekilde karşılanan 1.1.1 güncellemesiyle geliştiricilerin eleştirilerin çoğunu başarılı bir şekilde ele aldıkları ve olumsuz havayı dağıtmayı başardıklarını söylemek hiç de yanlış olmaz. Bununla birlikte, oyuncuların oyunda yer almasını çok istediği birçok özellik henüz oyunda mevcut değil.

Bunlardan biri, yararlı eşyaları gereksiz çöplerden ayırabilmek için ganimet filtresi olmaması. Şu anda, alınan tüm eşyaların manuel olarak gözden geçirilmesi gerek ki bu da berbat ve karmakarışık bir envanter ile bizleri baş başa bırakıyor. Ancak oyunun başı Rod Fergusson’un sözlerine inanılacak olursa, geliştiriciler bu soruna uygun bir çözüm üzerinde çalışmaya başladı. Geliştirici, X‘te bu seçeneğin eksikliğinin düzeltilmesi gerektiğini kabul etti.

Diablo 4’ün Eksikleri Giderilecek

Diablo 4'e En Çok İstenen Özellikler Geliyor!

Yeni ışık tutulan bir başka konu da, temel dirençlerin planlanan yeniden çalışması olacak. Bu açıklama ise geliştiricilerin Diablo 4’ün ikinci sezonunda bu unsuru geliştirmek istediklerine dair güvence veren topluluk yöneticisi Adam Fletcher‘dan geldi. Element direnci, oyuncular tarafından genellikle en az kullanışlı istatistiklerden biri olarak kabul ediliyor ve bu yüzden yeniden çalışma yapılması gerekiyor.

Kuşkusuz, bu güvenceler somut olmaktan uzak çünkü herhangi bir tarih verilmedi. Ancak Blizzard’ın Diablo 4‘ü geliştirmeye devam etme arzusu olduğu açık. Bu değişikliklerin etkisi ne olacak? Yeni sezonların da fiyasko olup olmayacağı veya oyuncuları memnun edip etmeyeceği zamanla belli olacak. Güncellemeler için bizleri takipte kalın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.