Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 Yeni Sezonuyla Steam’de Çıkış Yaptı

Vampirlere odaklanan Diablo 4 Sezon 2 başladı. Ayrıca yeni sezonla birlikte oyun Steam'de de çıkış yaptı.

Diablo 4 Steam sürümü çıkış yaptı. Ayrıca “Season of Blood” isimli 2. Sezon da başladı. İlk sezonun fiyasko güncellemelerinin ardından, oyuncuların yüzde 95’i oyunu terk etmişti. Hatta, Diablo 3 Twitch yayınları, dördüncü oyundan daha fazla izlenmeye bile başlamıştı. Oyuncuları oyundan soğutan değişikliklerin tümünün düzeltileceğinin sözünü veren Blizzard, bu sezon ile oyuncuları oyuna yeniden davet etti.

Bu arada oyunu Steam‘den satın alsanız bile, Battle.net hesabına ihtiyacınız olacağının altını da çizelim. Yine de Steam’e özel başarımlar da olacak ve çapraz platform özelliği sayesinde oyunu tüm platformdaki insanlarla birlikte oynayabileceksiniz. Yeni bir direnç sistemi, benzersiz ekipmanlar, yenilenen karakter sınıfları ve Steam sürümü ile oyunun oyuncularını geri kazanıp kazanamayacağını göreceğiz.

Diablo 4’e Vampirler Akın Edecek

Vampirlere odaklanan yeni sezonda, yepyeni bir hikaye oyuna dahil edilecek. Artık 100. seviyeye ulaşmak yüzde 40 daha kolay olacak. Benzersiz ödüller sunan beş yeni boss da oyuna dahil edilecek ve oyun sonu boss’larının bekleme süresi kısaltılacak. Artık Şöhret sezondan sezona aktarılacak. Bunların yanı sıra sezonluk içerikler de oyuna gelmeye devam edecek.

Diablo 4 Yeni Sezonuyla Steam'de Çıkış Yaptı

Twitch’teki oyun yayınlarını izleyerek çeşitli kozmetik ödüller de kazanabileceksiniz. Twitch Drop ödüllerinden faydalanmak için bu hafta boyunca en az 4 saatlik yayın izlemeniz gerekecek. Sezonlar dört hafta sürecek ve her birinde farklı sınıflara yönelik silahlar için farklı “görünümler” kazanabileceksiniz. Twitch Drop ödüllerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Diablo 4 Steam sürümünü satın alan oyuncular, oyunu Steam Deck üzerinden de oynayabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.