Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 ve World of Warcraft DLC’lerinin Çıkış Tarihi Açıklandı

Blizzard, World of Warcraft: The War Within'in 26 Ağustos'ta ve Diablo 4'ün ilk genişleme paketi Vessel of Hatred'in ise 8 Ekim'de çıkacağını duyurdu.

9 Haziran’da gerçekleşen Xbox Games Showcase 2024 sırasında gerçekleştirilen duyurulardan biri de World of Warcraft ve Diablo 4 hakkındaydı. Etkinlikte her iki oyuna gelecek ek paketlerin çıkış tarihleri netlik kazandı. Yayıncı Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamada WoW: The War Within’in 26 Ağustos’ta yayımlanacağı belirtilirken, Diablo 4’ün ilk genişletmesi Vessel of Hatred‘in ise 8 Ekim’de geleceği ifade edildi.

World of Warcraft ‘ın yeni Worldsoul Saga’ya ilk girişi olan The War Within, ikonik MMORPG’nin 10. genişletme paketi konumunda. Epic Edition’ı veya fiziksel koleksiyoncu sürümünü satın alan oyuncular, 23 Ağustos’ta erken erişim başlatıldığında küresel lansmandan önce oyuna başlayabilecekler. Blizzard ayrıca fiyatı 23 euro olan “Azeroth’a Hoş Geldiniz” adlı sınırlı süreli bir paket de duyurdu.

WoW The War Within 26 Ağustos’ta Çıkış Yapacak

wow genişletme The War Within

2023 yılının en çok satan oyunları arasında yer alan Diablo 4‘ün heyecanla beklenen ilk genişletmesi Vessel of Hatred ise vahşi iblislerle dolu yeni orman bölgesi Nahantu, yeni sınıf becerileri, efsanevi glifler, zindan türleri içeren güncellemeler, ormanın en üstün yırtıcıları arasında yer alan Spiritborn isimli yeni bir sınıf ve daha fazlasını içeriyor.

8 Ekim’de çıkacak olan Diablo 4 Vessel of Hatred, Standart sürüm (39,99 euro), Deluxe sürüm (59,99 euro) ve Ultimate sürüm (89,99 euro) olarak ön siparişe açıldı. Hem oyun hem de DLC, Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Steam’de platformlar arası oyun ve çapraz ilerlemenin yanı sıra ikisi yan yana oynama da dahil dört oyuncuya kadar co-op özelliğine sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.