Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 Season Pass Detayları Açıklandı

Blizzard, oyundaki Sezon sisteminin nasıl çalışacağı ve hayranların canlı hizmet özelliklerinden neler bekleyebileceği de dahil olmak üzere lansman sonrası Diablo 4 desteği için planlarını açıkladı.

BlizzCon 2019’da duyurulmasından bu yana, Diablo 4 büyük bir beklenti yarattı. Uzun geliştirme süreleri, sık sık ertelenen Overwatch 2 gibi birçok Blizzard serisi için yeni bilgiler göremesek de, 2023’te dünya çapında piyasaya sürülmeyi hedefleyen Diablo’nun yeni oyunu için her şey yolunda.

Neyse ki, hayranlar o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Haziran ayında çevrimiçi olarak gelecek beta testleri için kayıtlar başladığı için, merakla beklenen RPG oyununun çıkış tarihi yakın. Beta duyurusuna ek olarak, Diablo 4, Xbox Games Showcase’de önemli bir yere sahipti. Gösteri sırasında detaylı bir oynanış fragmanı gördük.

Diablo 4 Season Pass Sistemi

Diablo 4

Blizzard Entertainment, hayranlar için üç ayda bir yeni bir güncelleme sunarak bazı yeni kilometre taşlarının yanı sıra Diablo 4’ün lansmandan çok sonra oyuncuları nasıl yeni içeriklerin beklediğini açıkladı. Son üç aylık güncellemesi dahilinde Blizzard, Diablo 3 gibi geçmiş oyunlarda yer alan daha kapsamlı sezonluk destek için hayranların isteklerine cevap vermek amacıyla oyunun canlı hizmet tarzını benimsediğini doğruladı.

Yeni bir sezon başladığında, önceki sezondaki tüm karakterler, oyuncuların ganimet toplamaya ve seviye atlamaya devam edebileceği Eternal Realm’a taşınacak. Oyuncular, yeni sezonda oynamak için seviye atlarken yeni sezon özelliklerini deneyimlemek için yeni bir karakter yaratabilecek.

Blizzard ayrıca, önceki bir sezonu kaçıran oyuncuların katılmalarına, sezonluk ödüller kazanmalarına ve yine de rekabetçi olmalarına yardımcı olmasını umduğu Paragon puanlarını da sınırlandıracak. Çoğu canlı hizmet oyununda olduğu gibi, Diablo 4’te de Season Pass ve oyuncuların para harcayabileceği bir kozmetik mağazası olacak ancak blog gönderisi, bu özelliklerin hiçbirinin güç için ödeme seçeneklerine sahip olmayacağını açıkça belirtti.

Diablo 4 Season Pass, ücretsiz ve premium ganimetler sunacak. Ücretsiz katmanda tüm oyuncular için oynanabilirliği artıran eşyalar bulunacak ve premium katmanda birçok estetik, kozmetik ve premium para birimi yer alacak. Buna karşılık, premium para birimi, zırh ve silah dönüştürme görünümlerinin yanı sıra daha da fazla kozmetik ödül içeren oyun içi mağazada kullanılabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.