Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 Paragon Sistemi Tanıtıldı

Diablo 4 yönetmeni Joe Shely, yakın tarihli bir röportajda oyunun ana hikaye uzunluğu, maksimum seviye sınırı ve geri dönen Paragon sistemi hakkında ayrıntıları açıkladı.

Diablo 4‘ün tanıtımının Xbox & Bethesda Games Showcase 2022’de gerçekleşmesinin ardından oyunun tasarımcısı Joe Shely, GameSpot için oyunun hikaye hikayesinin uzunluğuyla ve geri dönen Paragon Sistemi ilgili bazı sırları açıkladığı bir röportaja katıldı.

Oyunun kıdemli tasarımcısı Joe Shely, ana hikaye kısmının tam olarak bitirilmesi yaklaşık 35 saat sürecek dedi ve ana hikayeyi tamamlayan oyuncuların 45 seviyeye ulaşacağını belirtti. Ana hikayenin sona ermesiyle ilerlemenin durmayacağını da belirtelim. Oyunda kalıcı olacak Diablo 4 oyuncuları, karakterlerini 100. seviyeye yükseltme şansına sahip olacak.

Diablo 4 Paragon Sistemi

Diablo 4

Bahsedilen röportaj sırasında Shely, içerik oluşturucuların oyuncular için hazırladığı cazibe merkezlerinin sonu olmayacağını çünkü karakterin seviyesini “maksimize etmenin” yanı sıra Diablo 4’te ek unsurların kilidinin açılacağını da sözlerine ekledi. Bunlar arasında kabus gibi zindanlar ve nadir zanaat malzemeleri ile efsanevi eşyaları ödüllendiren yeni bir sistem olan Whispering Tree yer alacak.

Ayrıca, önceki oyunlardan farklı olarak süresiz olarak fethedilemeyen Paragon sistemi olan ana seviyeler de dikkate değer bir açıklama oldu. Bu, karakterlerin Diablo 4‘teki tüm oyun sonu zorluklarının üstesinden kolayca gelebilecekleri kadar yüksek bir seviyeye ulaşmasını önlemek için oyunda yer alacak. Gelişmiş Paragon seviyeleri, oyunculara karakterlerini daha fazla yükseltme konusunda daha fazla seçenek sunacak.

Paragon Board, yalnızca daha önce satın aldıklarımızla ilgili modifikasyonların kilidini açmamızı sağlayacak, yani karakterimizin yönünü akıllıca seçmemiz ve ona bağlı kalmamız gerekecek. Yani Blizzard Entertainment bizim için uzun ve üzerinde düşünülmüş bir oyun hazırlamış durumda. Oyunun tam akıbetini, PC, PS4, PS5, Xbox One ve XSX/S’de çıkış yapacağı zaman göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.