Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 Fiyatı Belli Oldu! (Cepleri Yakacak)

Blizzard'ın uzun süredir devam eden aksiyon RPG serisinin bir sonraki oyununu sabırla bekleyen hayranlar, sonunda Diablo 4'ün çıkış tarihini öğrendi ancak oyunun Türkiye fiyatı moralleri bozdu.

Diablo 4 fiyat bilgisiyle birlikte ön sipariş detayları ve oyunun çıkış tarihi de kesinleşmiş oldu. Heyecanla beklenen oyunun gelişimini çevreleyen yıllarca süren gizliliğin ardından Blizzard, nihayet Diablo 4’ün 6 Haziran 2023‘te çıkış yapacağını ve oyunu ön sipariş edenler için mevcut olan ödüllerin bir dökümünü açıkladı.

Blizzard, Diablo 4’ün karakter oluşturucusunu gösteren ve oyunculara yeni oyundaki mekan seçeneklerine ilk kez göz atmalarını sağlayan videolar yayınladığında, sevilen serideki en son oyun için beklenti doruk noktasına ulaştı ancak Diablo 4 fiyatını öğrenen herkesin hevesi kursağında kaldı. Oyun, Türkiye için yerel fiyatlandırma olmadan satışa sunuldu.

Diablo 4 Fiyatı Ne Kadar?

Diablo 4 Turkiye Fiyati

  • Standart Sürüm Fiyatı: 1.199 TL
  • Digital Deluxe Sürüm Fiyatı: 1.539 TL
  • Ultimate Edition Sürüm Fiyatı: 1.699 TL

İlk olarak Blizzcon 2019’da duyurulan Diablo 4, 1997’nin PC aksiyon RPG oyunu Diablo ile başlayan uzun soluklu serinin en yeni üyesi pşacal. İlk iki Diablo oyununun kritik ve ticari başarısının ardından, kimliğini korumak için mücadele eden seri zor günler geçirdi. Genel olarak iyi eleştiriler almasına rağmen Diablo 3, World of Warcraft’tan oldukça etkilenen bir estetiği benimsediği için bazı oyuncuların eleştirilerine maruz kaldı.

Mobil oyun Diablo Immortal, prömiyerinde Blizzcon’un katılımcıları tarafından eleştiri oklarının hedefi oldu ve yuhalandı. Mevcut ve eski Blizzard çalışanlarından Diablo 4’ün sorunlu gelişimiyle ilgili raporların ardından, bazı hayranlar sorunlu serinin kurtarılabileceğine dair şüphelerini dile getirdi ancak yayınlanan her video ile beklentiler yükseldi ve ilk izlenimler olumlu oldu.

Bunun yanı sıra Türkiye özelinde Diablo 4 fiyatı gerçekten morallerimizi yerle bir etti. Artık oyunlar 1.000 TL üzerine çıktı diyorduk ancak Ultimate Edition’ın adeta 2.000 TL seviyelerine merdiven dayaması ile hayallerimiz adeta yıkıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.