Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 3 Sezon 28 ‘Rites of Sanctuary’ Tanıtıldı

Blizzard, Diablo 3 Sezon 28 öncesi oyuna gelecek yeniliklerin detaylarını tanıttı.

Blizzard, Sezon 28: Rites of Sanctuary için yaklaşan Diablo 3 güncellemesinin bir ön izlemesini yayınladı. Sezon 28, oyuna Altar of Rites ekleyeceğinden, oyununen önemli güncellemelerinden biri olacak. Güncelleme ayrıca, nadir bulunan Primordial Ashes para birimini kazanmak, Monk sınıfı için bakiye geçişi sağlamak ve çeşitli eşyaları hızlıca taramak için yararlı bir özellik ekleyecek.

Diablo serisinin hayranları için çok heyecan verici bir zaman. Açıkçası, seriyle ilgili en heyecan verici haber Diablo 4 çıkış tarihi ancak üçüncü oyun için destek hala sona ermedi. Blizzard yıllardır bu ana hazırlanıyor ve 6 Haziran‘da Diablo hayranlarının beklediklerini umdukları devam oyunu nihayet çıkış yapacak. Özetle, üçüncü oyunu aktif olarak oynayanlar için güncellemeler henüz sona ermedi.

Diablo 3 Sezon 28 Neler Getirecek?

Diablo 3 Sezon 28 'Rites of Sanctuary' Tanıtıldı

Diablo 3 için 2.7.5 Güncellemesi, 31 Ocak’tan itibaren oyunun test sunucusuna gelecek ve oyunculara, Blizzard 28. Sezonun lansmanı için son hazırlıklarını yapmadan önce oyunculara yedi günlük test imkanı verecek. Sezonun en büyük eklentisi, Festering Woods’ta bulunan Altar of Rites olacak.

Oyuncular, saf hasar güçlendirmeleri, nadir eşyalar için artan şans ve ayrıca iksir kullanırken nimetler dahil olmak üzere giderek daha güçlü kalıcı güçlendirmelerin kilidini açmak için Alter’de topladıkları malzemeleri kullanacak.

Altar of Rites, belirli güçlendirmelerin kilidini açmak için Primordial Ashes talep ederken, Blizzard para kazanmanın yeni bir yolunu ekleyecek. Bir Primal Item kurtarmak artık 55 Primordial Ashes kazandıracak. Primordial Ashes artık Kanai’s Cube’da bir Primal Item yapmak için de kullanılabilecek. Monk değişiklikleri biraz daha nüanslı ancak değişiklikler büyük ölçüde Monk’un güçlendirmelerini mevcut sürelerinin 2-4 katı kadar uzatmaya odaklanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.