Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 3’te Diablo 1: Tristram Cathedral Geri Dönecek

Blizzard Entertainment, ilk Diablo'nun çıkış yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor. Yakında serinin üçüncü bölümünde Tristram Katedrali'ni tekrar ziyaret edeceğiz.

Diablo 3’te Tristram Cathedral’i ziyaret etmek ister miydiniz? Bazılarımız için aralığın sonu demek yeni yılın başlangıcı demek. Bazılarımız için ise ilk Diablo’nun piyasaya sürülmesinin yıldönümü demek. Blizzard, 31 Aralık saat TSİ 03.00’da Diablo 3: Darkening of Tristram etkinliğinin geri döndüğünü duyurdu.

Adına sadık kalarak etkinlik, Tristram Cathedral’inin cehennem dehşetiyle bir kez daha yüzleşmemizi sağlayacak. Oyuncular, ilk oyundan hayranların bildiği, tanıdık canavarlarla, ekipmanlarla karşılaşacakları ve sonunda Karanlık Lord Diablo ile yüzleşecekleri 16 yeraltı mezarlığını keşfetmek için tam anlamıyla zamanda geriye gidecek. Bütün bunlar Diablo 3’ün yeni oyun motorunda ve yeni grafikler ile gerçekleşecek.

Diablo 3: Darkening of Tristram Portalı Ne Zaman Açılacak?

Diablo 3: Darkening of Tristram

Tarikatçılarla ilgili bir dizi görevi tamamlarsak ve bizi zaman portalına götürecek ipuçlarını bulursak bu cazibe merkezlerine erişeceğiz. Portal, 3 Ocak saat TSİ 03.00’a kadar kapalı kalacak. Etkinlik sırasında gerçekleştirilen etkinliklerin ödülleri evcil hayvanlar, portreler, benzersiz transmog desenleri ve diğer değerli kazanımlar olacak.

Diablo’nun üçüncü bölümünde bir kez daha Sanctuary dünyasına geri dönerek karanlığın güçleriyle ve unvan iblisiyle yüzleşmek üzeresiniz. Oyun, bir grup kahramanın kötülüğe karşı zafer kazandığı Diablo 2’deki olaylardan yirmi yıl sonra başlıyor. Tristram Cathedral’e gizemli bir kuyruklu yıldız çarptı ve orada dinlenmeye konan cehennem lejyonlarını uyandırdı. Bu nedenle, Sanctuary dünyasının yeni kahramanlara ihtiyacı var. Burada da kahraman siz olacaksınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.