Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Devolver Digital, Gunbrella İsimli Yeni Oyununu Duyurdu

Gunbrella adlı bir dedektiflik temalı gerilim oyunu, retro görsellerle tamamlanan stilize grafikleriyle Nintendo Switch'e çıkış yapacak.

Devolver Digital, Doinksoft ile Gunbrella olarak bilinen yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Nintendo’nun Indie World Showcase’i yeni duyurulan birçok oyun getirdi ve daha önce başka platformlarda mevcut olan bazı oyunların Nintendo Switch’e de geleceği doğrulandı.

Gunbrella, pikselli bir noir-punk aksiyon-macera deneyiminde oyuncuları intikam arayan bir oduncu rolüne sokacak. Oyuncu beklendiği gibi, gelen mermileri engellemek için güçlü bir şemsiyeye dönüşebilen ve hatta oyunculara ekstra zıplama ve kayma hüneri veren bir silah olan itibari Gunbrella ile donatılmış durumda olacak. Katana Zero ile çok sevilen Devolver Digital’in bu oyunu da heyecan yarattı.

Gunbrella’da Yoğun Savaş Mekanikleri Olacak

Gunbrella
Oyun, 2023’te Nintendo Switch’e çıkış yapacak.

Katana Zero, bir punk-noir’den ziyade bir neo-noir’di ama aynı zamanda amneziden muzdarip kahramanı nedeniyle bir gizem duygusu da içeriyordu. Bu yapımda, dev bir sıçana karşı bir boss dövüşü gibi görünen bir oynanış sergilediği için, yoğun savaş mekaniklerine de sahip olacak. Garip yaratıklar oyunun dünyasının bir parçası gibi görünüyor çünkü bazı garip karakterler düşman olacak, diğerleri ise oyuncuya intikam arayışında yardımcı olacak.

Demon Throttle ve Gato Roboto gibi önceki Devolver oyunları üzerinde çalışmış olan geliştirici Doinksoft’a göre Gunbrella’nın dünyası hızla azalan bir doğal kaynağa bağımlı, ikincisi bir kedi hakkında bir Metroidvania oyunu. Doinksoft, oyuncunun soruşturmasının “hortlakların ve gangsterlerin, polislerin ve tarikatçıların iç işleyişiyle ve kurumsal sömürünün etkileriyle karışacağını” açıkladı.

Oyunun dünyasının distopik doğası nedeniyle, ateşli silah ve şemsiye geliştirilebilse de, oyuncunun silahını yükseltmek için kaynaklar oldukça kıt olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.